1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

New player

Discussion in 'Archive' started by Hunteros, Apr 8, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hunteros

Hunteros User

hello all, today i start new char in l2 core. i was playing on l2 lilith (pl). i'm looking for mentor who will help me.

i po polsku też napiszę :) - grałem wcześniej na l2 vindication jak i na l2 lilith. mój nick z l2 vindication to hunteros, może jacyś gracze z tego serwa zechcą mi pomóc to byłoby fajnie :)

Rosenrot likes this.
  2. mitsubishi

mitsubishi User

hello new guy :) welcome in our trolldise :) im sure u will find very fast mentor, even from poland, many players are from poland :)

i po polsku- witaj :) jestem pewna, ze znajdziesz bardzo szybko mentora, nawet z polski, gdyz wielu graczy jest wlasnie z polski :) przygotuj sie na atak trolli :p

3. Hunteros

Hunteros User

miło, że tak szybko ktoś wita na serwie :). po prywatnym serwie zacząłem grać na l2 lilith ale tam naprawdę nic się nie dzieje a że dużo tam nie osiągnąłem to zdecydowałem się przejśc tu :) online napewno 100x większy więc może będzie zabawa :)

4. cheshire

cheshire User

ludzie zamiast pracować kampią forum, a potem wyniki marne i ochrzan od szefa :((
    poszukaj jakiegoś mentora 24/7 ;)

5. mitsubishi

mitsubishi User

mmmm pewnie wiekszy, nie wiem jaki jest teraz stan na prywatnych serwerach, albo na lilith. w kazdym razie nigdy nie mialam problemow ze zlozeniem pt na cokolwiek. oczywiscie jako nowy na serwerze masz tyly do tych co graja tu od poczatku, ale jak sie chce, to mozna wszystko bardzo szybko nadrobic.

w szpitalu siedze i sie nudze :p w pracy jak jestem to tez siedze na forum :p ale jeszcze opierpapieru nie dostalam :p

anyway, move that thread to polish section or change language to english, bcz forum rangers are watching :p

Last edited by a moderator: Apr 8, 2014
    s7r1k3r and johnfistikis like this.
  6. DeepBlue

DeepBlue Head Moderator (EU) Head moderator

thread moved to polish section.

in the future please keep your posts on the main boards in english. you may also use the looking for a mentor thread again only english outside of this section please.

regards

Eru likes this.
  7. Horusek

Horusek User

hyhyhy ja cie pamiętam doskonale, witaj na core!! dsw ciagle zywe!!

8. Hunteros

Hunteros User

hahahaha horusek ja ciebie też pamiętam. w jakim klanie siedzisz i z kimś może jeszcze z noobwars ? dzisiaj spotkałem gixa :)

9. Horusek

Horusek User

;) jestem w redguardach nick sirhoru jak cos to pm. w sumie oprócz paru osób, które tylko sie przewinely to z graczami z nw nie mam za wiele kontaktów. gralem sporo z anhegiem/sahtem ale niestety przestal juz grac.

sibascela likes this.
  10. Marvin

Marvin User

co do graczy z nw to mozna powiedzieć, że vendetta się przeniosła :) znaczy sie kilka osób z starych graczy i kilka nowych.
    np anem (zorght), bobowator, luthia, zorba i troche innych osob ^^

evbxkuhyt and Eru like this.
  11. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.