1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Zaczynamy raz jeszcze!

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Alisarine, 25 июн 2014.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Alisarine

Alisarine User

Симпатии:
    0
    witam serdecznie!
    od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do l2, każdy wie jak to cholerstwo włazi w życie i kusi ciągle na nowo :).
    znam tę gierkę od bodajże c4, za mną masa serwerów zarówno prywatnych jak i oficjalnych. wszystko zaczęło się na xxxxxxxxx, później był xxxxxxxx, xxxxxx, a ostatnio bartz, a pomiędzy nimi jakieś mało znaczące przystanki na kilka tygodni, miesięcy.
    grę rozpocznę standardowo aeore(se) i mam nadzieję, że serwer zabierając masę czasu ma także sporo do zaoferowania, głównie chodzi mi o dobrą i zgraną ekipę z która można by się dobrze bawić, ale piszę nie tylko aby się przywitać, ale także aby nabyć kilku informacji, zatem:

czy zaczynając grę jako se, jestem w stanie mieć pt od 85?
    czy nie ma przesytu aeore na serwerze?
    od którego poziomu polskie klany są w stanie rekrutować?

p.s: nie pogardzę dobrym mentorem, a grę zaczynam dziś wieczorem!

pozdrawiam
    alisarine

Последнее редактирование модератором: 25 июн 2014
  2. cheshire

cheshire User

Симпатии:
    18
    1. jesteś w stanie. grupowo zrobisz kartie, soa, teredora.
    najlepiej jednak expić w party na s3 do 95 lvl.

2. z supportem zawsze jest bieda. healer nie będzie narzekał na brak zajęć.

3. zależy jakie :) jest ich tylko parę, polecam karangurth - aktywny, polski klan; przyjmują chyba od 85. ale do akademii też warto się załapać.

3. Schierke

Schierke User

Симпатии:
    25
    1-85 robisz na questach + rb (na 81 masz questy na 900 itemow na mahumach + lizardach, jeden taki kompletny quest daje 100% xp)
    85-90 najlepiej robic kartie + rb + jezeli cie stac to robic dodatkowa kartie z l2store
    90-95 da sie zrobic szybko (od kilku godzin na power lvlu na gainaku, lub na rb ostatenie w party na xp)
    jesli kupisz pa masz teraz dodatkowy trening ktory mozna zapuszczac na noc lub przed praca daje sporo xp na low lvl (dzienny reset 6:30).

4. mitsubishi

mitsubishi User

Симпатии:
    241
    tu masz fajnego guilda o expieniu. jak znasz podstawy angielskiego, to na pewno się ogarniesz z tym, a jak nie to wujek google zawsze coś podpowie.
    co do klanów to proponuje laondę- polski, aktywny klanik. co do karangurth to z tego co słyszałam (2 dni temu) to wcale taki aktywny ten klan nie jest i jest traktowany jako box klan.
    co do klasy jaką wybierasz- nie będzie problemu z pt po 85lvlu.

5. stryk

stryk User

Симпатии:
    6
    karangurth to box klan laondy, czyli zeby dostac sie do tego 2giego trzeba najpierw przejsc przez kg, przynajmniej tak bylo jeszcze jakis czas temu;

exp healerem jest o tyle latwy ze od 90 sam mozesz tworzyc party na cr na party machingu i raczej nikt nie zapyta ktory masz lvl

ciczuqxc2 нравится это.
  6. Alisarine

Alisarine User

Симпатии:
    0
    dziękuję za pomocne i konkretne porady :d, zatem faktycznie chyba zabawię na core jakiś czas :)
    pozdrawiam i do zobaczenia w grze!

7. Razzly

Razzly Banned

Симпатии:
    253
    temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Статус темы:
Закрыта.