1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zaczynamy raz jeszcze!

Discussion in 'Archive' started by Alisarine, Jun 25, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alisarine

Alisarine User

witam serdecznie!
    od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do l2, każdy wie jak to cholerstwo włazi w życie i kusi ciągle na nowo :).
    znam tę gierkę od bodajże c4, za mną masa serwerów zarówno prywatnych jak i oficjalnych. wszystko zaczęło się na xxxxxxxxx, później był xxxxxxxx, xxxxxx, a ostatnio bartz, a pomiędzy nimi jakieś mało znaczące przystanki na kilka tygodni, miesięcy.
    grę rozpocznę standardowo aeore(se) i mam nadzieję, że serwer zabierając masę czasu ma także sporo do zaoferowania, głównie chodzi mi o dobrą i zgraną ekipę z która można by się dobrze bawić, ale piszę nie tylko aby się przywitać, ale także aby nabyć kilku informacji, zatem:

czy zaczynając grę jako se, jestem w stanie mieć pt od 85?
    czy nie ma przesytu aeore na serwerze?
    od którego poziomu polskie klany są w stanie rekrutować?

p.s: nie pogardzę dobrym mentorem, a grę zaczynam dziś wieczorem!

pozdrawiam
    alisarine

Last edited by a moderator: Jun 25, 2014
  2. cheshire

cheshire User

1. jesteś w stanie. grupowo zrobisz kartie, soa, teredora.
    najlepiej jednak expić w party na s3 do 95 lvl.

2. z supportem zawsze jest bieda. healer nie będzie narzekał na brak zajęć.

3. zależy jakie :) jest ich tylko parę, polecam karangurth - aktywny, polski klan; przyjmują chyba od 85. ale do akademii też warto się załapać.

3. Schierke

Schierke User

1-85 robisz na questach + rb (na 81 masz questy na 900 itemow na mahumach + lizardach, jeden taki kompletny quest daje 100% xp)
    85-90 najlepiej robic kartie + rb + jezeli cie stac to robic dodatkowa kartie z l2store
    90-95 da sie zrobic szybko (od kilku godzin na power lvlu na gainaku, lub na rb ostatenie w party na xp)
    jesli kupisz pa masz teraz dodatkowy trening ktory mozna zapuszczac na noc lub przed praca daje sporo xp na low lvl (dzienny reset 6:30).

4. mitsubishi

mitsubishi User

tu masz fajnego guilda o expieniu. jak znasz podstawy angielskiego, to na pewno się ogarniesz z tym, a jak nie to wujek google zawsze coś podpowie.
    co do klanów to proponuje laondę- polski, aktywny klanik. co do karangurth to z tego co słyszałam (2 dni temu) to wcale taki aktywny ten klan nie jest i jest traktowany jako box klan.
    co do klasy jaką wybierasz- nie będzie problemu z pt po 85lvlu.

5. stryk

stryk User

karangurth to box klan laondy, czyli zeby dostac sie do tego 2giego trzeba najpierw przejsc przez kg, przynajmniej tak bylo jeszcze jakis czas temu;

exp healerem jest o tyle latwy ze od 90 sam mozesz tworzyc party na cr na party machingu i raczej nikt nie zapyta ktory masz lvl

ciczuqxc2 likes this.
  6. Alisarine

Alisarine User

dziękuję za pomocne i konkretne porady :d, zatem faktycznie chyba zabawię na core jakiś czas :)
    pozdrawiam i do zobaczenia w grze!

7. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.