1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Powrót.

Discussion in 'Archive' started by verlord, Jul 16, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. verlord

verlord User

witam, wracam do l2 po ponad pólrocznej przerwie (ile razy sie to juz wracalo) :) ostatnio gralem na lilithcie ale po dzisiejszych odwiedzinach na tym serverze i zastaniu ok 10-15 osob w aden troche zwatpilem. znajomi mowili ze wiekszosc ludzi odeszlaa na cora wiec i ja wole sie tutaj przeniesc z wiadomych przyczyn.. wiecej ludzi to lepsza gospodarka, latwiej znalezc ekipe, wiecej pvp i wspolnej zabawy, ogolnie wiecej fun'u xd

na lilithcie gralem feohem przebudzonym z kamaela a po updacie transferowanym na necro, dobilem lvl 91 i ekipa sie posypala. ale do rzeczy, zamierzam dzis wieczorem juz troszke pograć, moze nawet do pozna. szukam akademii, i aktywnego mentora. chcialbym rowniez zapytac czy na core jest "path to awakening" czy jakos tak czego brakowalo mi na polaczkowie.

zamierzam zrobic jakiegos dd - yul z d.efla lub destro/khavatari co moglibyscie mi polecic? chodzi mi glownie o przyjemne pve, i czestsza gre solo. nie nastawiam sie na cp poniewaz kto by chcial gracza grajacego 2-4 godzin dziennie?xd duzo pracuje, do tego sie ucze i prowadze wlasna działalnosc wiec nie nastawiam sie na niewiadomo jaki no life.

jak molgbym jeszcze prosic zgromadzonych tutaj graczy a pare slow o serverze, poniewaz tak jak wspominalem, wracam po ponad polrocznej przerwie :)

koniu.

2. Known

Known User

jeśli chcesz grać na spokojnie, znaleźć party w klanie jak i pograć solo to polecam klan ewe (jest u nas kilka osób z lilith już) nieduży klanik z 10lvlem i clan hallem w aden. pm w grze na pawia lub wkurzonykurczak.

co do postaci do solo jak i party, jeśli koniecznie chcesz grać tyrrem to polecam tyrr dreadnought. yulla odradzam (w tej chwili to najsłabszy dd). dreadnought jest dobry do solowania jak i pt na insty/exp ze względu na provoke i spoko aoe skille.

ogólnie zapraszam do nas na ts, miła atmosfera i dużo informacji.
    pozdrawiam.

3. Razzly

Razzly Banned

aktualna kronika jest bardzo przyjazna sztyletom. nawet bez sprzetu z dagerem s80 mozna wycisnac damage w wysokości 20 tyś.

tyrr jest uśredniony aczkolwiek z systemem sp skills gdzie można nabyć np. skills +20% hp passive robi z niego nie lada beczke hp. yull jest porównywalny z dagerem ale bez ultimate evasion jest łatwym celem. do tego łuki kosztują fortune na ah.

najlepiej graj tym co lubisz a nie to co aktualnie dobre/polecane bo wiadomo - co kronika to zmiana.

4. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.