1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pytanie za 100pkt.

Discussion in 'Archive' started by dziabdziak, Oct 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dziabdziak

dziabdziak User

wychodzę z pytaniem i po części prośbą, ponieważ wróciłem do gry po paru miesiącach przerwy, pierwotnie grałem na serwerze lilith, co za tym idzie, który został złąćzony z core, poszukuję mozliwości wysłania ticket'a by przetransfrować postacie na aktualne konto na core... czy jest dobra dusza, która by mnie nakierowała ?

z góry przepraszam, jeśli był już taki post, ale po prostu nie ogarniam forum do końca...

pozdrawiam

2. a4se.

a4se. User

logujesz sie na stroni swoimi pasami normalnie jak bys chcial wejsc do gry i na samym dole w lewym romu powinienec miec wsparcie techniczne, potem wybierasz zadaj pytanie i lecisz, tylko musisz pisaćpo angielku.
    tu masz link jak byśnie mógł znaleść.
    https://support.4game.com/newticket.php

czxnmsw1337 likes this.
  3. dziabdziak

dziabdziak User

dzięki za info, napisałem w dziale "feedback / suggestion" nie moglem znaleźć odpowiedniego działu do tegopytanie... uwage przywiązują bardzo do działu w którympytanie jest zamieszczone... ?

4. Known

Known User

nie. mógłbyś pisać poprawnie? aż oczy bolą jak twoje wypociny czytam (podpowiem, że jest opcja edycji).

5. Yiam.

Yiam. User

wymyślasz, to nawet nie jest kategoria mid kalectwa językowego:p

6. Afroniusz

Afroniusz User

oj tak spaczony pokazał nam wersję pro 3.0 dla ekspertów. nikt go nie przebił :)

Arcyk likes this.
  7. Veredhiel

Veredhiel User

to, co ten koleś wyprawiał, to wypalało oczy po przeczytaniu 1 linijki tekstu xd

CaRonT3 likes this.
  8. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.