1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zniknięcie postaci (?)

Discussion in 'Archive' started by Invisoo, Dec 29, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Invisoo

Invisoo User

witam.

na wstępie chciałem przeprosić za swój brak wiedzy ale proszę o odpowiedź.
    nie grałem tutaj przez przeszło pół roku. miałem postać na wysokim poziomie już po ostatniej zmianie profesji.
    dzisiaj postanowiłem zobaczyć co w trawie piszczy... ściagam grę, odpalam... i moim oczom ukazuje się niesamowity widok..... nicości. jakież było moje zdziwienie gdy to zobaczyłem... proszę bardzo o informację o co kaman... czy to jakiś błąd czy było jakieś "przeniesienie" podczas której jeśli ktoś nie przeniósł postaci to ją utracił??

bardzo proszę o szybką odpowiedź!

pozdrawiam! :)

2. Metrovy

Metrovy User

grałeś na core czy na lilith? jeśli na polskim serwerze (lilith) to został on zamknięty chyba we wrześniu a postacie (po spełnieniu kilku warunków) zostały przeniesione na core. jeśli nie spełniłeś tychże warunków to poprzez stronę support.4game.com musisz się skontaktować z administracją gry i wysłać zgłoszenie z prośbą o przywrócenie/przeniesienie konta. z tym, że żaden z tematów nie pasuje bezpośrednio do tego ;) (ja osobiście wysyłałem zgłoszenie w sekcji feedback/suggestions). no ale wówczas trochę się naczekasz na postać.

3. Metrovy

Metrovy User

po więcej informacji odsyłam tutaj. z tym, że musisz uzbroić się w cierpliwość. ja pierwszą odpowiedź od gmów z prośbą o utworzenie postaci dostałem 19-grudnia (miesiąc po wysłaniu zgłoszenia) i nadal czekam na transfer.

4. Invisoo

Invisoo User

dziękuje bardzo za informację! tak to jest jak się nie jest na bieżąco :/

Thread Status:
Not open for further replies.