1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Znikła broń za Pa

Discussion in 'Archive' started by armada24, Jan 3, 2015.

1. armada24

armada24 User

moze mi ktos powiedziec co mam teraz zrobic kupilem dzis bron za pa wszystko ok , bylem 2h afk i bron znikla i nigdzie jej nie ma co teraz mam zrobic ?

2. Ridyana

Ridyana User

bronie za pa to z tego co pamiętam bronie typu shadow item :p jeśli miałeś ją ubrane i siedziałeś w mieście 2h na afk-u to mana się wyczerpała i broń zniknęła ;)
    chociaż mogę się mylić, mam nadzieje że pomogłem ;d

3. armada24

armada24 User

i musze ci powiedziec ze chyba masz racje , bo mana ubywa :/ no ale co zrobic zeby mana byla pełna?

4. Natasha

Natasha User

z tego co wiem niestety nie istnieje sposób na "naładowanie" tej many. tak jak z itemem na 7 dni - po 7 dniach znika. jedyne co można zrobić to kupić nowy.

5. armada24

armada24 User

to wgl po co jest to pa ? nie dosc ze sam syf do kupienia to jeszcze czasowy i takie jaja? pierwszy raz kupilem pa i to tylko dlatego zeby miec bron bo ktos mi sie wlamal bron wcielo ale widze ze kupowanie pa mija sie z celem w tej grze bo to nic nie daje

6. Veredhiel

Veredhiel User

pa jest chociażby po to, by mieć 2x exp/sp, mieć możliwość treningu, szansę na coś z smoczego agationa etc. trudno, by za punkty pa były bronie na stałe. brakowałoby jeszcze, żeby były trade-owalne :d

Metrovy likes this.
  7. Natasha

Natasha User

gorzej jakby epiki były na stałe :d

8. Veredhiel

Veredhiel User

wszystko na niebie i ziemi mówi, że za jakiś czas nawet za ojro będzie można epiki kupić. kwestia czasu. a takie patenty są już na innych serwerach.

9. Ridyana

Ridyana User

bronie te są skierowane głównie na low lvl (sa, atrybut) / epiki (atrybut, sa) no i te r-ki dla 85 które mają problemy z kasą na apo ;] są za tanie żeby jeszcze były na stałe. poza tym bronie są bazowo na 15 dni, więc możesz na afku zdejmować broń i w tym wypadku lecieć będą tylko minutki a na afku np. 2h takim jak byłeś spokojnie ''zarobisz'' kp na dwie inne bronie :)
    na bicie mobów zakładasz broń, gdy idziesz po soe etc. do miasta też zdejmujesz.. po prostu zakładasz gdy jest konieczność ;) z pa czerpiesz kilka korzyści, m.in. :
    - 2x pd/pu
    - prezent z agathiona ''smoczka''
    - korzystanie z unikalnego, codziennego 5-godzinnego treningu do 90lvl masz za to błyskawiczny exp + oczywiście po 1 treningu nie ma problemu z pu na skille ;)
    - no i oczywiście sklep kp ;) epiki / bronie / scrolle / appki / czapki (polecam błazna i top hat - sam miałem kiedyś ;d) etc.