1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

Znikła broń za Pa

Тема в разделе "Archive", создана пользователем armada24, 3 янв 2015.

1. armada24

armada24 User

Симпатии:
    0
    moze mi ktos powiedziec co mam teraz zrobic kupilem dzis bron za pa wszystko ok , bylem 2h afk i bron znikla i nigdzie jej nie ma co teraz mam zrobic ?

2. Ridyana

Ridyana User

Симпатии:
    17
    bronie za pa to z tego co pamiętam bronie typu shadow item :p jeśli miałeś ją ubrane i siedziałeś w mieście 2h na afk-u to mana się wyczerpała i broń zniknęła ;)
    chociaż mogę się mylić, mam nadzieje że pomogłem ;d

3. armada24

armada24 User

Симпатии:
    0
    i musze ci powiedziec ze chyba masz racje , bo mana ubywa :/ no ale co zrobic zeby mana byla pełna?

4. Natasha

Natasha User

Симпатии:
    3
    z tego co wiem niestety nie istnieje sposób na "naładowanie" tej many. tak jak z itemem na 7 dni - po 7 dniach znika. jedyne co można zrobić to kupić nowy.

5. armada24

armada24 User

Симпатии:
    0
    to wgl po co jest to pa ? nie dosc ze sam syf do kupienia to jeszcze czasowy i takie jaja? pierwszy raz kupilem pa i to tylko dlatego zeby miec bron bo ktos mi sie wlamal bron wcielo ale widze ze kupowanie pa mija sie z celem w tej grze bo to nic nie daje

6. Veredhiel

Veredhiel User

Симпатии:
    11
    pa jest chociażby po to, by mieć 2x exp/sp, mieć możliwość treningu, szansę na coś z smoczego agationa etc. trudno, by za punkty pa były bronie na stałe. brakowałoby jeszcze, żeby były trade-owalne :d

Metrovy нравится это.
  7. Natasha

Natasha User

Симпатии:
    3
    gorzej jakby epiki były na stałe :d

8. Veredhiel

Veredhiel User

Симпатии:
    11
    wszystko na niebie i ziemi mówi, że za jakiś czas nawet za ojro będzie można epiki kupić. kwestia czasu. a takie patenty są już na innych serwerach.

9. Ridyana

Ridyana User

Симпатии:
    17
    bronie te są skierowane głównie na low lvl (sa, atrybut) / epiki (atrybut, sa) no i te r-ki dla 85 które mają problemy z kasą na apo ;] są za tanie żeby jeszcze były na stałe. poza tym bronie są bazowo na 15 dni, więc możesz na afku zdejmować broń i w tym wypadku lecieć będą tylko minutki a na afku np. 2h takim jak byłeś spokojnie ''zarobisz'' kp na dwie inne bronie :)
    na bicie mobów zakładasz broń, gdy idziesz po soe etc. do miasta też zdejmujesz.. po prostu zakładasz gdy jest konieczność ;) z pa czerpiesz kilka korzyści, m.in. :
    - 2x pd/pu
    - prezent z agathiona ''smoczka''
    - korzystanie z unikalnego, codziennego 5-godzinnego treningu do 90lvl masz za to błyskawiczny exp + oczywiście po 1 treningu nie ma problemu z pu na skille ;)
    - no i oczywiście sklep kp ;) epiki / bronie / scrolle / appki / czapki (polecam błazna i top hat - sam miałem kiedyś ;d) etc.