1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Gdzie expić / ustawienie czatu w grze

Тема в разделе "Archive", создана пользователем sauber94, 19 фев 2015.

 1. sauber94

  sauber94 User

  Регистрация:
  19.02.15
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  witam.
  od razu zaznaczam, iż pytania tyczą się serwera lineage 2 na 4game.com, gram człowiekiem - łucznikiem.

  pierwszym moim pytaniem jest, gdzie expić powyżej 80 poziomu. oczywiście chodzi mi o najbardziej korzystne miejscówki ze względu na exp i adenę (nie obrażę się jeżeli byłby ktoś wstanie napisać listę expowisk od 20 poziomu wzwyż ;))

  drugim moim pytaniem jest, jak ustawić czat tak aby w górnym okienku wypisywało mi po ile biję, używam przykładowo mp/cp, podnoszę jakąś rzecz, używam skille. chcę aby dolne okienko służyło mi tylko do czatu i nic więcej aby tam nie wyskakiwało. wkurzające jest to jak walczę i nagle ktoś do mnie napisze. nie zdążę nawet tego zauważyć bo napierdziela mi innymi rzeczami... .
  na interlude wystarczyło odznaczyć jedną opcję i problem znikał, tutaj jest masa opcji, które nie wiem do czego służą.
   
 2. Veredhiel

  Veredhiel User

  Регистрация:
  23.09.14
  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  11
  nie obraź się, ale jesteś po prostu leniem!
  gra na chwilę obecną prowadzi każdego ludka za rączkę nawet do 99 lvl. w większości przypadków prowadzi ciebie na dobre/bardzo dobre expowiska. wystarczy klikać zółty znak zapytania. nie licz też na adenę z mobów - takie coś już nie występuje. najlepsze expowisko dla ciebie? dragon valley. szybko się wykoksasz + zrób questy na lizardmanach z oren (od 81 lvl masz daily: robisz 50 pierwszych itemów i 900 kolejnych i dopiero oddajesz questa).
  co do czatu jest prosty w obsłudze, znając podstawy angielskiego nie powinieneś mieć z tym problemu. górne opcje dotyczą dolnego panelu czatu. dopiero zaznaczenie, że chcesz miec drugi uaktywnia go - aktywujesz opcję "damage" i masz to, co chciałeś, + eventualnie "standard system message". proste? proste, tylko trzeba chcieć zrobić xd
   
 3. a4se.

  a4se. User

  Регистрация:
  10.06.14
  Сообщения:
  351
  Симпатии:
  121
  ty tak na serio ?