1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Problem z Supportem ( skasowali mi całą adene )

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Irda(Dlo), 30 мар 2015.

 1. Irda(Dlo)

  Irda(Dlo) User

  Регистрация:
  18.12.12
  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  0
  witam, sprawa jest poważna, gdyż 5 dni temu dostałem bloka na postać irda, powodem było uzyskanie adeny z nielegalnego źródła, jak twierdził support, ja pamiętam dobrze ze sprzedałem recke na retri r99 za 100kk i 2 keye po 20 kk sztuka, po mojej interwencji i odczekaniu 5 dni bloka na głównej postaci na koncie ( irda) zalogowałem się i zobaczyłem zero adeny !! po prostu bez powodu i podania szczegółów support skasował mi całą adene, wiem ile miałem, niestety do tej pory nie otrzymałem informacji o itemach które skasowali oraz ilości adeny uzyskanej za sprzedanie tych ww itemów. napisałem do supportu ze sprawy tak nie zostawię - po za tym nie mogąc grać straciłem 5 dni pa, co zrobić dalej, iść do prawnika>?? mam szansę pozwać ich o straty jakie poniosłem ? bo jestem w stanie to zrobić.
   
 2. Veredhiel

  Veredhiel User

  Регистрация:
  23.09.14
  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  11
  tylko i wyłącznie support jest tobie w stanie pomóc. co do sądu - wyśmieją ciebie ze względu na małą szkodliwość sprawy i małą sumę, o jaką toczyłaby się batalia. pozostaje tobie czekać i modlić się, że ci wyjaśnią powód usunięcia adeny/spróbują pomóc w w/w sprawie.
   
 3. Lillim

  Lillim User

  Регистрация:
  13.03.14
  Сообщения:
  281
  Симпатии:
  25
  niestety eula pozwala im praktycznie na wszystko, więc jeśli chcecie inwestować więcej kasy w tą grę to się zastanówcie 100 razy. :) dodam jeszcze że jak się kupuje na allegro to mogą to wykryć jakoś i wystarczy im podejrzenie nic nie muszą udowadniać... swoją drogą śmieszna suma
   
  Последнее редактирование: 2 апр 2015
 4. Nirvi

  Nirvi User

  Регистрация:
  06.12.11
  Сообщения:
  164
  Симпатии:
  6
  a co jesli ktoś cos sprzedał na ah i kupił to ktoś z "nielegalną" adeną? udało mi się sprzedac na ah kilka rzeczy i teraz się boje, ze tez mi skasują adene. no jakiś nonsens. moga sprawdzić, ze cos było sprzedane na ah?
   
 5. MusashiDVB

  MusashiDVB User

  Регистрация:
  24.09.14
  Сообщения:
  61
  Симпатии:
  12
  skasują wam adenę i mi wyślą :). myślę, że zawsze robią dochodzenie i nikomu nie robią krzywdy bez powodu.
   
 6. Nirvi

  Nirvi User

  Регистрация:
  06.12.11
  Сообщения:
  164
  Симпатии:
  6
  o tym robieniu krzywdy bez powodu, to bym nie powiedziała, mam tylko nadzieje, ze w razie czego, nie bede musiala czekać tygodni, zeby odzyskać to co mi zabrali :p naszczescie nic mi jeszcze nie zabrali ! :d