1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

Opóźnienia w grze

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Dagos, 4 янв 2012.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Dagos

Dagos User

Симпатии:
    0
    cześć, od dłuższego czasu nieraz w grze mam duże opóźnienia (lagi ??) ss działają dopiero po chwili i mam pytanie czy u was tak samo jest czy to wina mojego sprzętu ( laptopa ) jest to bardzo irytujące bo nie można normalnie grać.

2. mus1ek

mus1ek User

Симпатии:
    0
    tak, wszyscy to mamy wieczorami - wina serwera, a od administracji odzewów nie ma.

3. xRelapse

xRelapse User

Симпатии:
    0
    jeśli masz lagi wywołane opóznioną reakcją w grze np podczas targetowania, używania soulshotów, to nigdy nie myl tego z lagami sprzętowymi (tzw brakiem fps), to są 2 odmienne rzeczy i łatwo je rozróżnić, np ściny gdy komp nie wyrabia, a delaye z powodu winy internetu/ lub po stronie serwera.

4. bubu3000

bubu3000 User

Симпатии:
    1
    a może nasz moderator działu polskiego ma jakiś kontakt z adminami/info od nich co dalej z tymi ss lagami ? we wszystkich tematach na forum oficjalnie jest zlewka ze strony "władzy" i jaki kolwiek brak info

5. Nirvi

Nirvi User

Симпатии:
    6
    administracja ma wolne do 10

6. mch79waw

mch79waw User

Симпатии:
    0
    fellow users,

we are fully aware of the problem with lags happening at the server. we apologize for it yet it is up to our korean developers to fix them – that is why we are waiting for the upcoming week to get the solution from ncsoft.

if you have any complaints about losing the ingame items you bought you can use https://support.4game.com/ .
    money refund’s issue or any other problems concerning pa will be discussed after the fix of the current problem.

any information concerning the issue mentioned above will be posted on the forum.

thank you for understanding.

info o ss lagach - nie chce mi się tego wam tłumaczyć - wrzućcie w google tłumacz jak coś.

7. JennaJ

JennaJ User

Симпатии:
    0
    ale mnie wkurwiaja te lagi :/

8. Eska

Eska User

Симпатии:
    11
    witam,

zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

pozdrawiam,
    eska

Статус темы:
Закрыта.