1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

Jaką postacią grać ??

Тема в разделе "Archive", создана пользователем DrewiszPL, 10 янв 2012.

Статус темы:
Закрыта.
  1. DrewiszPL

DrewiszPL User

Симпатии:
    0
    a mianowicie chodzi mi o to że grałem berserkerem sh destro nekro zazwyczaj do 80 lvl i potem nie miałem czasu na dalszą grę a więc wracając do pytania która postać jest lepsza ^^ najbardziej interesują mnie opinie na temat kamaela berka jak nim pvp i pve wygląda czy daje radę na dog i tak samo z innymi postaciami :p jak ktoś nimi gra niech powie co i jak ^^ albo może polecić coś nowego jestem otwarty na wszelkie propozycje ^^

2. Komoz

Komoz User

Симпатии:
    0
    jak robisz postać co zastanów się co chcesz mieć na 4 profce a nie jakieś berki i inne bo wcześniej to pvp praktycznie nie istnieje i każdy farmi do 85 jak najszybciej (co zajmuje ok 1tyg dla maniaków i max 1 miesiąc dla osób mających zycie poza grą).

3. DrewiszPL

DrewiszPL User

Симпатии:
    0
    no to np chciał bym grac kamaelem i jak on na 85 daje sobie radę ?? ten z 2h

4. Komoz

Komoz User

Симпатии:
    0
    kamael zamienia się w warriora, ale dużo ci o nim nie powiem bo ludzie dopiero uczą się nowych postaci, ale z tego co widziałem bardzo dobrze sobie radzi, sam myslę czy nie zrobić sobie krasnoludke warriora na drugą postać :]

5. Eska

Eska User

Симпатии:
    11
    witam,

zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

pozdrawiam,
    eska

Статус темы:
Закрыта.