1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Съмишленици...

Discussion in 'Bulgarian' started by tonni, Sep 5, 2015.

1. KoBa4a

KoBa4a User

Привет!
    Аз съм от старото поколение Lineage II играчи който не са спали и дори са загубили много само и само да играят тази игра... Ще се радвам да се запозная с хора с които можем да играем заедно...
    Играл съм Lineage II от 2004 до 2011
    • WarCryer
      (20:00ч - 01/02:00ч +/-)​

Благодаря за отделеното внимание
    Всичко най-добро и успех...​

Last edited: Oct 14, 2015
    Kaldarin and Kutuka like this.
  2. JaimeLannister

JaimeLannister User

Здрасти и от мен. Играл съм л2 години, предпочитам дагерист, но умея да играя стрелец и танк. Стига да имам време и в зависимост от това кога ще отворят класика се надявам да подновя игра.

3. KoBa4a

KoBa4a User

:Whistling:

Last edited: Sep 21, 2015
  4. Mbaka

Mbaka User

Здрасти, ние ще цъкаме 3-4 човека. Все още се чудим какви точно герой ще сме, но май почти сме го избистрили.
    Г/д ще цъкаме по същото време, като теб и може да правим заедно партита. Със сигурност ще сме fighter party.
    Не сме някви хардкор, това отдавна мина, а ще цъкаме за кеф и когато можем.

tonni likes this.
  5. skypro

skypro User

В зависимост от цената на абонамента ,аз смятам да играя ПП и Крафтар,но ако е прекалено скъпо ще си цъкам с WC
    ,като пуснат сървара можете да ми пишете.Предпоплагам ще играя по 4 часа през седмицата и до 8 часа през почивните дни.

6. Kutuka

Kutuka User

Привет и от мен, играл съм Lineage II 3 години и играта много ми харесва. Започнах с private server High Five, а след това играх GoD, но не беше същото. Доста съжалявах ,че съм нямал възможност да играя официалния преди GoD, но ето че и това предстои :). Любимите ми класове са crafter и spoiler, обичам цялото това събиране на ресурси , рецепти,материали и т.н. и създаването на предмети.Мисля да играя по 2-3 часа след 20:00 , когато имам възможност. Ще се радвам да играем заедно.

tonni likes this.
  7. iboyanov

iboyanov User

Здравейте,
    Възнамеряваме да започнем с две ДД-та (аз и мой приятел). Обмисляхме елф и дарк елф стрелци или елф и човек магьосници - общо взето само мейнстрийм герои за пвп, пък и за пве са по-добри от меле бойците.

8. ne6t0

ne6t0 Banned

Здравите. И при мен нещата са свързани с цената, дали да е с 1 или с 2 акаунта но не съм решил с какво ще се играе :). А за меле ДД и pvp гладито и WL с добавените renget stuns са си доста добри за pvp

9. KoBa4a

KoBa4a User

Warlord и на времето имаше MASS STUN, той беше известен с това и с HP - (големите Clans точно така ни биеха на seage...) mass stun на WL и mass sleep на SpS

[​IMG] Thunder Storm - Simultaneously damages and stuns nearby enemies by swinging a polearm. Requires a polearm. Ignores Shield Defense. Over-hit is possible.

Last edited by a moderator: Nov 24, 2015
  10. ne6t0

ne6t0 Banned

11. iboyanov

iboyanov User

Имаме ли някакъв шанс за организация в началото? Например, след като създадем героите в играта, да споделим имената им в тази тема, за да се открием за партита и т.н. Как ви се струва?
    Или пък ако някой има намерение да прави клан, да го подпомогнем. Въпреки че май почти никой не чете тази секция, очаквам в игра да има купища българи.

12. KoBa4a

KoBa4a User

а3 на 100% ще си напиша nick и server в който ще съм за да се знае - за това съм написал темата. Който иска винаги може да ми пише и да играем заедно (естествено ако си намеря постоянно парти тогава ще мога да играя с др. когато съм free)
    Относно Клан съм много скептично настроен - във всичко BG Clan's започва едно мерене на .... и нещата се провалят, единствено в EternalLegion (Hindemith) и ООC (RPG) е имало добра BG организация. Но с удоволствие бих помогнал с каквото мога :Thumbsup:.

Нека 1-во да има дата и да видим колко сървъра ще има...

13. iboyanov

iboyanov User

Да, няма закъде да бързаме - зимата е дълга. По-вероятно можем да се кооперираме на ниво "парти", наистина. До скоро виждане!

tonni likes this.
  14. wewdome

wewdome User

Ехее, колко много хора се обадиха :)
    Не знам дали ще има достатъчно за бг клан, но поне 1-2 партита ще могат да се сформират.

15. KoBa4a

KoBa4a User

според мен има доста... ама ... :Whistling:

16. skypro

skypro User

tonni likes this.
  17. ne6t0

ne6t0 Banned

Мм да и като гледам ще е като коледен подарък.

18. KoBa4a

KoBa4a User

сърбят ме ръцете :Whistling:

19. wewdome

wewdome User

Айде да изчакат до края на ноември, тъкмо ще съм свободен тогава :D

20. Linley

Linley User

Здравейте и от мен :) ако някои мисли да сформира CP или нещо подобно да драска, търся си с кои да играя така или иначе :)

Ps: Между другото и аз ще съм свободен в края на Ноември след 28-ми.