1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ποσους Ελληνες/Ελληνικες clan εχουμε εδω;

Discussion in 'Archive' started by EnDmOsT, Sep 24, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. EnDmOsT

EnDmOsT User

2. rocky1981

rocky1981 User

emeis exoume elliniko clan me peripou 30-35 atoma

HoodChef and EnDmOsT like this.
  3. ΚώΜπε

ΚώΜπε User

Ακόμα το σκέφτομαι για Classic! Εξαρτάται και η συνδρομή!

4. EnDmOsT

EnDmOsT User

Εγω (βασικα 4-5 ατομα θα ειμαστε) θα μπω σιγουρα... γαμω τα project ειναι!

5. KSERW

KSERW User

άμα είναι όσο Ρωσία θα είναι στα 5 ευρώ. Αμφιβάλλω τόσο φτηνά... Θα δούμε.!

6. EnDmOsT

EnDmOsT User

8 με 10€ υπολογιζω εγω... παραπανω δεν τους βλεπω καλα.... θα leavaroυν πολλα ατομα...

KSERW likes this.
  7. Louk97

Louk97 User

10 ευρω θα ειναι παιδια οχι παραπανω

8. HoodChef

HoodChef User

Για να δουμε τι θα δουμε.. Μακαρι να εχουμε συντομα νεα.. Γιατι ανοιξε και αλλος classic με σερβερ στην ευρωπη και παει καλα.. Σαν τον retail δεν θα ειναι ομως..

9. EnDmOsT

EnDmOsT User

Το νομικο τμημα λεει οτι κυνηγαει το θεμα με τους private Classic που θα ξεφυτρωνουν σαν μανιταρια σιγα-σιγα. Σε καθε περιπτωση δεν τιθεται θεμα συγκρισης.
    Εδω απο οτι βλεπεις υπαρχει τρελο θεμα με το ποια θα ειναι τελικα τα Features του EU Classic... μιας και αρχισαν να το ξευτιλιζουν το θεμα....

10. ΚώΜπε

ΚώΜπε User

Τι εννοείς με το ποια θα είναι τα features?

11. HoodChef

HoodChef User

Ναι δεν εχεις αδικο! Αν και μπηκα απο περιεργεια δεν νομιζω να με κρατησει.. Αλλα αργει πολύ ο Innova απ'οτι βλεπω

12. EnDmOsT

EnDmOsT User

Αν παρακολουθεις το forum θα εχεις παρατηρησει οτι 9/10 δεν θελουν τα features των Ρωσσικων και Κορεατικων servers, οπως τα transformations, pet ss κλπ. Επισης το οτι θα ξεκινησει με version 2.0 και οχι με 1.0 το οποιο ειναι πιο hardcore. Αυτο εννοω με τα features.

Ειναι ενα παρα πολυ καλο project φιλε μου, απλα θελει χρονο. Κατα την γνωμη μου ειναι καλο αυτο για να μπορεσει να ειναι ενα game stable...λογο μεγαλου αριθμου παικτων. Ειμαστε στην τελικη ευθεια σε καθε περιπτωση... οποτε λιγη υπομονη μεχρι να κανουν release τα pre-order για να δουμε ποσο θα παει το μαλλι...

13. papiaMetaL

papiaMetaL User

Φαινεστε πολυ δυνατος παικτης φιλε μου! Θα ηθελα οταν ξεκινησει το Game να εχουμε επαφες και να παιζουμε μαζι! Αν σας ειναι ευκολο!

14. DukeTehBeast

DukeTehBeast User

vres cp papiaMetal alliws den kaneis tpt

15. papiaMetaL

papiaMetaL User

Πρεπει φιλε ισχυει... :D

16. ΚώΜπε

ΚώΜπε User

Τα Features εφόσον το παιχνίδι είναι έτοιμο δεν ξέρω κατα πόσο μπορούν να το πειράξουν σε τέτοιο βαθμό!
    Όσο για το αρχικό Update-Chronicle είναι επιλογή της Innova αν και καλό θα ήταν να ξεκινήσει με το 1.0 απλά να μη κρατήσει σε καμία περίπτωση 6-7 μήνες.

17. EnDmOsT

EnDmOsT User

χαχαχαχαχαχαχαχα... ρε αλητη! *** την ψαχουλευτικα στην αρχη... λεω τι βλακας ειναι αυτος... (θα το δειξω στον Ευθυμη...)

Πρεπει δεν λες τπτ.... μονο οταν ποσταρει η Amarantha μιλαμε και εμεις real life :p Περα απο την πλακα πρεπει να οργανωθουμε. Στειλε viber...

Γινεται μεγαλη συζητηση επι του θεματος ειναι η αληθεια... και μεχρι στιγμης τα σημαντικοτερα εχουν ακουστει απο τον "dvp" σε αυτο το thread... -> https://4gameforum.com/threads/534942/ .... πραγματικα ειναι πολυ στοχευμενο το post του. Σε καθε περιπτωση , ειναι μεγαλη αληθεια αυτο που λες.. το οποιο τονισε και η Amarantha πολλες φορες, το οτι οι Developers (NCsoft) και μονο θα κανονισουν ποια θα ειναι τα τελικα features. Αλλαγες μπορουν να γινουν και αυτο φαινεται απο τις διαφορες αναμεσα σε Κορεατικους και Ρωσσικους servers. Οπως ειναι το game τωρα... δεν ειναι φτιαγμενο στα μετρα του ευρωπαιου παικτη και αυτο θα δημιουργησει προβληματα. Θα δειξει....

Last edited by a moderator: Nov 24, 2015
  18. ΚώΜπε

ΚώΜπε User

Πολύ δυνατό post απ΄τον dvp αλλά κατά πόσο θα αγγίξει τους κορεάτες δεν ξέρω. Δεν νομίζω να επενδύσουν ακόμα περισσότερα στο L2 καθώς ήδη έχει ανακοινωθεί η συνέχεια του L1 το οποίο έφερε στην NCsoft πάνω από τα 3πλάσια έσοδα που τους έδωσε το L2. Επίσης δεν μπορούν να καταλάβουν ότι έχουμε άλλη νοοτροπία από αυτούς άλλες συνήθεις και κουλτούρες που επηρεάζουν το παιχνίδι. Κάνανε 2 παιχνίδι ουσιαστικά για να αποτρέψουν τα λάθη απ το προηγούμενο client. Τώρα θα ανοίξει 3ο server που σημαίνει ότι απ τον πρώτο που άνοιξαν στην κορέα θα μπορούσαν να σώσουν πολλά απ τα λάθη που ήδη ξέρουν. Αφού δεν το κάνουν θα έχει ίδια κατάληξη με το GoD!

Thread Status:
Not open for further replies.