1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Szukam CP/Klanu/Sponsora/Przyjaciół

Discussion in 'Polish' started by Shanique, Oct 24, 2015.

1. Shanique

Shanique Moderator

W tym temacie będzie możliwość ogłoszenia swoich poszukiwań. Proszę nie komentować czyichś postów, jeśli jesteś zainteresowany ofertą napisz prywatną wiadomość do osoby ogłaszającej się.

2. Tadeuszhuk

Tadeuszhuk User

Witam z tej strony `TadeuszHuk` chcialbym zaczac swoja przygode na l2 classic w gronie ludzi zapalonych do gry , nie chodzi o online a bardziej klimat gry , pamietam jak kiedys sie wchodzilo do gry , team speak i jazda nikt nie sugerowal Ci ze masz grac 15h bo inaczej czegos nie osiagniesz .
    z mojej strony moge zaoferowac -

Kulture oraz szacunek do kazdego gracza ( kiedy trzeba bluzgac to bede )
    jakas tam wiedze
    pomoc w kazdym wymiarze , materialy pod craft , pve , pvp itp
    dobra zabawe
    najwazniejsze jest zdobycie zaufania do grupy a pozniej juz leci a dzieki team speakowi , vetrillo czy innemu temu podobnemu latwo to przychodzi
    jesli ktos by mial jakies offerty wspolnej gry to zapraszam na pw porozmawiamy , pozdrawiam TadekH

TA4M2 likes this.
  3. Southpaw

Southpaw User

Daj znac tutaj Ban :D

4. Divrael

Divrael User

czytaj pm ;p

5. JaimeLannister

JaimeLannister User

Baby if you need DD for your CP you know me and after 7th of January i will start classic :} i will play TH as you know maybe for the start with BOW before 40lv.

You gonna be healer ?

Shanique likes this.
  6. Aasimar

Aasimar User

Yo!

Jako ze projekt Classic EU startuje za miesiac a forum zarowno EN jak i POL sa bardzo malo aktywne chcialem sie dowiedziec czy duzo starych wyjadaczy szykuje sie na server ?
    Jako ze nie gralem w L2 przez jakies 4-5lat kontakty z wielu serverow sie urwaly i chcialbym je troche odswiezyc. Wiec jezeli jest ktos kto gral na serverach takich jak np. Innova Core i pamieta mnie, gral po jednej stronie(S51, SWARM, VV) lub przeciwko, niech da znac!!!

Odrazu zaznacze ze nie chodzi mi o zlozenie jakiegos CP/klanu bo niestety nie posiadam juz tyle wolnego czasu jak to bylo za czasow licealnych/studenckich, chodzi mi bardziej o zebraniu grona znajomych do ktorych bedzie mozna napisac czy nawet posiedziec razem na TSie w trakcie farmy czy cos.

Dziekuje i Pozdrawiam :)

Last edited by a moderator: Nov 24, 2015
  7. henio1112

henio1112 User

raczej juz 3 tygodnie jezeli wszystko pojdzie po mysli innovy wiec juz "mniej" niz "wiecej"

8. Hattori

Hattori User

Crafty tez dupy nie urywaja na poczatku bo nikt na szotach nie gra....potem juz troche lepiej...To prawda polaczki szybko wymiekaja na takich ratach...moje CP tez marudzi i nie wiem czy nie bede musial szukac grupy tutaj

9. Noovo

Noovo User

Moim zdaniem gra w CP na takim serwie nie ma miejsca jeśli nie jest się osobą co siedzi tylko w domu.

10. henio1112

henio1112 User

juz? nawet serwer nie wystartowal :D

11. Hattori

Hattori User

Ale grali juz kiedys na low ratach i wiedza co to znaczy....a wszyscy juz pod 40 stke podchodza to czasu troche malo

12. dimmiu

dimmiu User

Witam
    Podobnie jak Tadeusz szukam jakiegos sensownego klanu, nie musi byc duzy. Niestety czasy studenckie juz dawno minely i granie po 16h na dobe jak to kiedys bywalo nie wchodzi w gre, wiec raczej casual. praca, dom, rodzina, czyli jak wiekszosc doroslych juz dzis starych wyjadaczy pierwszych kronik... Czas grania w okolicach pozno wieczornych, po godzinie 20-21 najczesciej, jak juz dzieci spac pojda. :) Gram w L2 od drugiej kroniki na US offie, serwer Gustin i pozniej nastepne po merge'ach, po drodze w przerwach grania na offie kilka privow zaliczylem, zawsze gralem na jak najnizszych rate i nie przeraza mnie dlugotrwaly i monotonny grind, najlepiej wspominam czasy gry z offa US z kronik 2 do 4, to co teraz jest to jakis quake a nie l2. :) Zawsze gralem na 2-3 konta, wiec i zapewne tutaj rowniez tak bede gral, abonament dosc wysoki wiec na bank raczej tylko 2 konta main + buffer. jako main jeszcze sie nie moge zdecydowac, ale pewnie bedzie to spoil/craft lub lucznik + wc lub pp w dual boxie. Z komunikacji glosowej korzystam raczej w 90% tylko na nasluchu ze wzgledu na lokalizacje kompa w domu.

Last edited by a moderator: Dec 1, 2015
  13. geksal55

geksal55 User

Witam jesli tutaj byla by jakie chetne osoby to ja chetnie zagram bede grac HE oraz PP na alcie jak cos PW

14. GoodMike

GoodMike User

Witam,
    Poszukuje jakiegoś wieczornego CP do wspólnego chillu przy l2 po pracy. Szukam CP na poważne granie, nie na zasadzie że co dwa dni pół CP nie ma. W grę tą pykam już dobre parę lat zarówno na low ratach jak i serverach PVP także doświadczenie spore jest. Co do classy to mogę grać wszystkim z preferencją na nuka. TS obowiązkowy. Jak co PW.

15. Arssten

Arssten User

Witam, poszukuje CP najlepiej na wieczorne granie, preferuje grę łucznikiem ale jestem otwarty na inne propozycje. Wiecej info na priv.

16. GoodMike

GoodMike User

Tak ja w teamcie SWS + mag ewentualnie support do dogadania szukaja wieczornego CP. Godziny gry ~18-24. Wiek 24+. TS3 obowiazkowo. Doswiadzenie ponad 10 lat.

17. kristols

kristols User

OL i SE poszukują Polskiego klanu. Gramy w godzinach wieczornych i w weekendy. prv

18. Biizi

Biizi User

Witam, poszukuje CP/Klanu. W l2 10lat z przerwami - głównie na retailu. Preferuje gre Nukerem [ jeszcze nie wiem jakim ] / Tankiem [ TK ]

19. TheDorek

TheDorek User

Witam poszukuje CP/Klanu;) 7-8lat grania Cardinalem za dawnych czasów Abyss x7(ruski) potem na officialu. Tutaj oczywiście też będę grał healerem;) Kontakt w grze pod nickiem TheDorek

20. GoodMike

GoodMike User

SPS 24 i SE 22 szukaja CP magow z prime timem 18-24 GMT +1. Staz ponad 8 lat. TS3 obowiazkowo. Wiecej info priv.