1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

CP/Klan poszukuje świeżej krwi

Тема в разделе "Polish", создана пользователем StaryWyga, 27 апр 2015.

 1. StaryWyga

  StaryWyga User

  Регистрация:
  27.04.15
  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  0
  witam!

  http://www.lastlegion.4ra.pl/forums.php

  wraz z grupą znajomych postanowiliśmy stworzyć klan który będzie grał na eu classicu jeśli ten w ogóle powstanie!


  pewnie wielu z was zastanawia się czy oszalaleliśmy już ogłaszając się tutaj, ale nic z tych rzeczy ! postanowiliśmy zrobić to teraz by zebrać jak największą grupę ludzi chętną na grę z nami.


  nasz klan będzie równiez klasyczny jak i kronika serwera. teraz dla większości graczy l2 kojarzy się tylko z farmą jak najszybszym wbiciem lvl-a i zrobioniem sprzętu. wielu zapomniało lub nawet tego nie doświadczyło tego co my kiedyś grając w l2. robimy klan z myślą o ludziach co nie mają już tyle czasy by grać w systmie cp. oczywiście nie będziemy brać ludzi co grają 1 czy 2 dni w tygodniu, ale też nie wymagamy gry codziennie oraz po 12godzin +. rozumiemy, że ludzie pracują na kilka zmian i z tego powodu już nie mogą sobie pozwolić na grę w l2 ponieważ jakie cp go weźmie skoro pracuje na 2/3 zmiany, albo jeszcze 4 brygadówka to już w ogóle kaplica! dla nas takie osoby będą bardzo wartościowe bo będziemy mieć klan aktywny dzięki nim nie tylko popołudniami i wieczorami, a również w nocy i o porannych godzinach.


  zapraszamy wszystkich którzy nie mają tyle czasu, albo ochoty grać w systmie cp do naszego klanu!


  regulamin klanu? co do regulaminu to go jeszcze nie stworzyliśmy i nie zamierzamy robić go w chwili obecnej. zrobimy go jak już będzie trochę osób w klanie i wspólnymi siłami wymyślimy taki żeby był efektywny, prosty , zrozumiały oraz po prostu normalny bez żadnych głupich pkt...


  w chwili obecnej naszymi zasadmi są :


  - współpraca
  - gra bez systemu cp
  - self craft
  - używanie ts3 podczas gry


  forum klanu - http://www.lastlegion.4ra.pl/forums.php serdecznie zachęcamy do składania podań(link do aktywacji profilu możliwie, że będzie znajdował się w folderze spam na e-mailu)


  nazwa klanu - last legion


  do czasu powstania classica bardzo chciałbym mieć już dużą grupę ludzi, a że do możliwego startu jest daleko to już przez wspólne granie w inne gry i siedzenie na tsi-e się trochę poznamy i będzie łatwiej nam już na samym starcie.


  posiadamy swojego ts-a 3 priv. ma tylko 16 slotów, ale jeśli się znajdą chętni to powiększe jego ilość do takiej jaka będzie potrzebna.


  w chwili obecnej gramy sobie w h1z1 i star crafta 2.


  dla ludzi których zainteresował nasz pomysł poniżej umieszczam info na temat moich doświadczeń by nikt nie pomyślał, że za klan zabiera się ktoś kto nigdy nie grał w l2 ;p
  więc pozwolę napisać coś o sobie bo wielu z was pewnie się zastanawia czy w ogóle jestem osobą z odpowiednim doświadczeniem by poprowadzić swój klan. jako gracz mam ogromnę doświadczenie i zacząłem grę w l2 od kroniki c2/3 (mogę się mylić, ale tak mi się wydaję był to serwer noobwars x3 i grałem w klanie andorach). następnie z noobwarsa uciekłem na serwer epi który pewnie większość z was zna i tam grałem oj w kilku klanach . pierwszym były kolczaste anioły i grałem z nimi do czasu 1 quita tego klanu na inny serwer. po tym jak uciekli z epi poszedłem do klanu bsoe, a przepraszam do polanów z którymi pograłem kilka tygodni. po polanach zacząłem grę w aow i grałem tam już do końca. następnym serwerem było l2 crazy i tam grałem w klanie hunters. po crazy wstał abyss (chyba ten serwer wspominam najlepiej) grałem tam w klanie axisshadow i udało mi się pod koniec serwa wbić tam hero moje pierwsze w życiu . po abyssie było kilka serwerów mniej istotnych, a po nich wstał serwer l2 earth i grało mi się na nim bardzo przyjemnie, ale niestety z niego odszedłem bo kronika c5 i serwer celes który powstawał był zbyt łakomym kąsiem by tam się nie udać i grałem tam w klanie ooww do czasu, aż na celesa padły ddsy. po celesie powstało l2exi i grałem tam w klanie paradox/bractwomroku (pozdrawiam was chłopaki i dziewczyny byliście najlepszym klanem pod względem atmosfery w jakim kiedykolwiek grałem). po exi2 miałem przerwę od l2 do czasu exi3 które okazało się failem(250 online). późniejsze moje serwery były już głównie na wyższych kronikach których dobrze nie wspominam. moja gra już nie była 4fun jak kiedyś bo zaczęły być modne cp i zamiast się logować kiedy miałem na to ochotę to musiałem być w wyznaczonych godzinach co po 2-3 tygodniach zaczyna być bardzo męczace. najlepsze cp w jakim bylem to cp czenda na rpg clubie i l2exie. prowadziłem też swoje na innej odsłonie rpg club-a, pl offa, czechgamers, l2 evoke oraz kilka innych.


  jeszcze raz serdecznie zapraszam!
   
  Последнее редактирование: 28 апр 2015
 2. a4se.

  a4se. User

  Регистрация:
  10.06.14
  Сообщения:
  351
  Симпатии:
  121
  będa klanowe eventy na to kto szybciej wciska f1?
   
 3. Eska

  Eska User

  Регистрация:
  24.11.11
  Сообщения:
  1.726
  Симпатии:
  11
  proszę, trzymajcie się tematu.
   
 4. Shanique

  Shanique Moderator

  Регистрация:
  29.11.11
  Сообщения:
  762
  Симпатии:
  242
  W tym temacie będzie możliwość ogłoszenia swoich poszukiwań. Proszę nie komentować czyichś postów, jeśli jesteś zainteresowany ofertą napisz prywatną wiadomość do osoby ogłaszającej się.
   
 5. Nemezys

  Nemezys User

  Регистрация:
  12.11.15
  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  2
  CP Łuków szuka Healera i SWS , Więcej info na PM.
   
  rimi18 нравится это.
 6. Hattori

  Hattori User

  Регистрация:
  28.04.13
  Сообщения:
  45
  Симпатии:
  18
  Szukam CP magow pod AOE farm....przyszly OL
   
 7. Fyodo

  Fyodo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  StaryWyga, ktoś ze składu AxxisShadow z Abyssa będzie tu grał oprócz Ciebie ?
   
 8. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
  Witam.

  Razem ze swoim byłbym CP z którym mam przyjemność grać od wielu serwerów postanowiliśmy reaktywować klan Paradox na EU Classicu.

  Chcemy stworzyć solidny klan, który będzie opierał się na grze klanowej, a nie na systemie CP, którego w nim nigdy nie zobaczycie.


  Zasady oraz cechy w klanie w skrócie :

  - Archer klan + WL
  - Gra klanowa bez sytemu CP
  - self craft
  - obowiązkowy ts3
  - przyzwoity online( doprecyzuję go wkrótce)
  - dobra zabawa
  - dużo pvp

  Wszystkich chętnych Polaków serdecznie zapraszam!  http://paradox.voode.net/forum/index.php
   
  Последнее редактирование: 4 дек 2015
  Oscar и rQmGG нравится это.
 9. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
 10. Urso90

  Urso90 User

  Регистрация:
  07.12.11
  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  1
  [​IMG]

  IX Kohorta powstała 9 kwietnia 2008 roku, na krótko przed zapowiedzianą premierą „Age of Conan: Hyborian Adventures”, z myślą wyłącznie o jednej grze. Okazało się jednak z czasem, że przekształciliśmy się w społeczność multigamingową grając we wszystkie ważniejsze tytuły ostatnich lat.

  Taki rozwój IX Kohorty i to, że w każdej z gier jest rozpoznawana, szanowana i plasuje się w czołówce najlepszych gildii na serwerach, zawdzięczamy formule, której użyliśmy jako pierwsi — Gildia Dojrzałych Graczy. W ten sposób zapełniliśmy lukę wśród gildii skupiających graczy o szerokim spektrum wiekowym.

  To zawężenie do wieku 20+ pozwoliło zrzeszać ludzi, którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie. Ale właśnie dojrzałe podejście do wszystkich aspektów gry i gildii, postawienie na graczy dedykowanych, którzy nie preferują gry no-life, ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie, spowodowało, że nasze osiągnięcia są widoczne i doceniane na serwerach przez inne gildie, nie tylko polskie.

  Mimo obecnej struktury multigildii, IX Kohorta to nie moloch anonimowych graczy. Nasze forum, początkowo pełniące funkcje tylko informacyjne, zmieniło się w prawdziwe Community wszystkich członków gildii. Obowiązek korzystania z komunikatora głosowego, pozwala na szybkie zintegrowanie się graczy. Ta przyjacielska atmosfera przenosi się potem na zloty członków IX Kohorty, które odbywają się w miarę możliwości co pół roku.

  Niektórzy zarzucają nam elitarność, ze względu na duże wymagania rekrutacyjne, ale wewnątrz gildii, nie ma równych i równiejszych. IX Kohorta to świetnie zorganizowana i prowadzona gildia, dzięki swojemu unikalnemu systemowi rang i awansów, oraz oddanej i profesjonalnej grupie oficerów. Dlatego mamy tę pewność, że w miarę utraty popularności przez jedne gry, IX Kohorta będzie zaludniać inne, nowe światy.

  Jesteśmy organizacją dla dojrzałych graczy. Rozpiętość wieku naszych członków jest od 20 do ponad 50 lat. Rozumiemy czym jest czas wolny, wiec nikogo nie rozliczamy ile z tego czasu poświecą grze.

  Nasza organizacja nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz cały świat L2 w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.

  IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.

  System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego napisanie podania i rozmowa na naszym komunikatorze głosowym, Zapewnia to, ze w organizacji nie znajdują się osoby przypadkowe. Czas od złożenia podania do przyjęcia do gildii z reguły nie przekracza 24 godzin.

  WYMAGAMY:
  1. Wiek: 20+ lat*.
  2. Zapał do gry i dobry humor.
  3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
  4. Zaangażowanie w sprawy sekcji (frekwencja, wzajemna pomoc).
  5. Na forum rejestrujesz się pod nickiem z gry.
  6. Nick nie może być wulgarny, oraz nie może budzić większych kontrowersji. Nicki typu: xXxAdamxXx, Twój Stary, MietekPL, Nimfomanka, bR4Wo itp. nie będą akceptowane.
  7. Codzienna obecność na TS3 jest zalecana. Jesteś on-line wejdź na TS. 90% życia każdej sekcji toczy się na Teamspeak'u.

  ZAPEWNIAMY:
  1. Stronę wraz z forum.
  2. Komunikację głosową TeamSpeak3.
  3. Możliwość realizacji własnych celów.
  4. Miłą zabawę w 'wyluzowanym', dorosłym towarzystwie.

  INFO KONTAKTOWE:
  Tutaj proszę składać podania rekrutacyjne: podania
  Nasze www
  Nasze forum
   
  Последнее редактирование: 24 ноя 2015
  Satiini87 нравится это.
 11. Nemezys

  Nemezys User

  Регистрация:
  12.11.15
  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  2
  CP Łuków szuka WC-ka , Więcej info na PM.
   
 12. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
 13. iDhol

  iDhol User

  Регистрация:
  06.11.15
  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  24
 14. mmcola

  mmcola User

  Регистрация:
  30.11.11
  Сообщения:
  5
  Симпатии:
  1
  Witam, zakladam party mage, cp prime time to 20:00 - 24:00+ a nawet do oporu. nie chcialbym tego robic osobiscie bo nie przepadam za systemem CP takze jesli ktos woli luzniejsza gre to walcie smialo .

  gg 1233008
  albo priv

  mamy:
  ee
  sws
  nuker
   
 15. rimonek

  rimonek User

  Регистрация:
  07.12.11
  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  siema ziomki o ile ktoś mnie pamięta z paradoxów :D
   
 16. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
  Pamięta pamięta! :D
   
 17. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
  miał napisać SR po prostu się pomylił.
   
 18. iDhol

  iDhol User

  Регистрация:
  06.11.15
  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  24
  Serdecznie zapraszamy do składania podań - rekrutacja nadal otwarta.
   
 19. Noovo

  Noovo User

  Регистрация:
  17.11.15
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  4
  Robimy klan 4fun, ale też taki, który będzie mógł coś zrobić, a nie przyjmował wszystko jak leci. Ja nie zmuszam was byście z nami grali... Nie pasuje jest jeszcze 1 PL klan co przyjmuje wszystko. Przyjmą was z otwartymi ramionami. Powodzenia :).

  I tak sobie czytam czy gdzieś ja każę komuś czymś grać? Jest napisane co przyjmujemy więc jeśli ktoś jest zainteresowany grą u nas to może wybrać sobie jakąś postać i grać, a jest ich do wyboru sporo, a jeśli jej nie ma to po prostu nie będzie u nas grał... Nikt nikogo do niczego nie zmusza :).
   
  rQmGG нравится это.
 20. geksal55

  geksal55 User

  Регистрация:
  19.11.15
  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  0
  free bump