1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

L2C EU- codzienne bla bla bla

Discussion in 'Polish' started by ImpressA, Apr 30, 2015.

Tags:
  1. ImpressA

ImpressA User

widzę bogatą historię gry w l2. tak się zastanawiam co ncsoft wymyśli żeby przyciągnąć graczy do siebie. to jest tak jakby wycisnąć wszystko co tylko można z l2. i wrócić z powrotem. do starych kronik żeby spróbować ciągnąć kasę od nowa. myślę że ncsoft powinien powiedzieć sobie dość i zacząć myśleć nad stworzeniem czegoś nowego na pierwowzór l2 do gracia finał. chodź nie powiem l2 god też mi się bardzo podobał i uważam że to już ostatnia kronika która miała swój klimat. później to już tylko wymyślanie czegoś nowego na siłę. mechanika gry zaprowadziła ludzi do wspólnej gry czyli obecnego cp które miało swoje plusy i minusy. sam grałem w takim cp po 12h ale po pewnym czasie nie dałem rady i powiedziałem sobie dość. po roku przerwy chciałem wrócić do gry, ale samemu nudno, a party ciężko było złożyć. poczekam na rozwój sytuacji tego nowego serwera i przemysle sprawę czy dołączyć. jaka to wgl ma być kronika?

Lillim likes this.
  2. Lillim

Lillim User

:) grałem kiedyś na starych... chyba od c3, ale to są już dawne czasy... god mi bardzo pasuje, choć za mało jest questów z naprawdę dobrymi nagrodami, wiekszość to nic nie warte questy na które nawet szkoda czasu bo nagrody są tak śmieszne a niestety i w starych kronikach questy były gówniane... l2 to gra pvp ale pvp w l2 jest masakrycznie nie zbalansowane od zawsze, nigdy im się nie udał balans postaci i już raczej się nie uda... zdecydowanie pvp wolę sobie w wot czołgiem pojeździć :p... jedynie na start servera można wbić na pvp na low lvl postaci dla funu :)

3. StaryWyga

StaryWyga User

stare kroniki miały lepszy balans.

4. Protek

Protek User

taaa:) sleep, nuk, sleep, nuk, sleep, nuk xd ale balans:p moim zdaniem w tej chwili jest najlepszy balans jaki do tej pory zrobili, a walki są znacznie bardziej dynamiczne i interesujące, ale każdy lubi coś innego i nie dziwie się specjalnie tym którzy chcą iść na classica.

5. GodHimself

GodHimself User

bez obrazy ale granie nizej niz gracia final .... choc sporo ludzi dalej ssie w wciskaniu f1 co mnie rozpierdala :d wystarczy looknac te frapsy z ru classica

6. StaryWyga

StaryWyga User

no widzisz. ja akurat nienawidzę kronik od hellbounda wzwyż :).

ReewOxize likes this.
  7. Ekonom

Ekonom User

co kto lubi, ja dla przykładu nie mógłbym wrócić do czasów gdy farmiło się książki na skile a matsy na craft karmiana musieliśmy zbierać przy użyciu spoila klanowego :)
    napewno znajdzie się grupa hardcorowców, którym to odpowiada.

Last edited: May 2, 2015
  8. Blejd

Blejd User

kazda kronika miala swoje "allstars" klasy - c1,c2 i czesciowo c3 - sps(sleepnuke) potem na c3-c4 zbugowany wc z soulcryem(dagger, tallum heavy i jechane), deski z lukami na frenzy, potem nagle na kronike luki sie staly kozakami(power boost) potem oh maj gad - nuki i daggery. potem pojawiaja sie kamaele poooof opshiet. potem tylko jazda z pp/daggerzy/healerzy i nagle pooof gladiator tyrek wl i deska sa op. potem troche nic, potem op tanki, a potem juz na h5 przez oczywisty blad dev teamu, przesrany fear z enchantem na koszt. 70sec lizania sciany. taaaak - stare kroniki i taki wielki balans. teraz na godzie kazda klasa jest do czegos, sa lepsze i gorsze do 1v1, ale kazda moze rozwinac skrzydla w 7v7. no i oczywiscie niestety dysbalans zwiazany ze szczurami seerami. jak by na to nie patrzec - schemat ten sam co z kamaelami - opshiet by ludzie zaczeli grac, a potem pojda nerfy na szczury/boosty na inne klasy. norma.

dla mnie l2 jest jakie bylo - wprowadza coraz wiecej i daje coraz wiecej drog i mozliwosci rozwoju, a tylko slabi i malo bystrzy, nie sa w stanie sie dopasowac do zmiennych realiow i dostosowac do progressu. a wnioskujac z ich podejscia, dziwi mnie to ze nie odpalaja l2 na snesie - to mialo klimat, nie jakies tam pcty.

myslcie, i idzcie grac gdzie indziej jak sie nie nadajecie do rozwoju;3

9. gothic84

gothic84 User

musze się zgodzić z blejdem.

w starych kronikach balans? jak ktos tak uwaza to albo jest nienormalny albo nie wie o czym mowi. podam tylko 2 przyklady, ale jest ich mnostwo. kamaele na gf, bardzo zbalansowane. paladyn na h5 tez bardzo zbalansowany.

pozatym, stare kroniki sa wedlug mnie tylko i wylacznie dla ludzi bez pracy, obowiazkow co chca napierdalac non stop w l2.
    zbieranie matsow na crafty, spoiloanie, expienie godzinami na miejscowkach, palenie craftow i zbieranie od nowa.
    masa bezuzytecznych klas co po czasie stawaly sie boxami typu wc,pp,se itd
    5 roznych buferwo z czego 4 to boxy.
    faktycznie, klimat jest, lol.

10. geba89

geba89 User

Witam wszystkich.

Dziwna sprawa, ze jeszcze nikt nie pisal w tej sekcji :)

Mam nadzieje, ze pojawi sie spore grono osob z Polski chcacych tu grac moze nawet razem.

Myslalem nad stworzeniem stricte polskiego klanu, gdzie kazdy znalazlby miejsce, najbardziej odpowiadal by casualowycm graczom/bez cp itp. ale rownie dobrze moglby byc to klan przejsciowy dla innych graczy z Poslki ktorzy dopiero szukaja CP, maja CP ale szukaja pojedynczych osob itp. wiec bez spin kazdy moglby byc w klanie a jkaby chcial odejsc to luz :D
    Raczej klan do stworzenia sobie sieci kontaktow ingame, znalezienia ludzi do wspolnej gry.

Zrobiloby sie szybki lvl klanu zeby miec ten maly boost expa i byloby spoko :) Jak uda sie cos wiecej to super a jak nie to nie :D

Klan bez naciskow i glupich zasad :)

Znalezliby sie chetni?

11. methoje

methoje User

Witaj ;)
    taki klan to świetna sprawa przy grze obok studiów i pracy, ale z doświadczenia wiem, że "klan bez nacisków" nie uzbiera adeny na clan level, clan hall itd. :)
    mimo wszystko chętnie zagrałbym w typowo polskim klanie.

12. TA4M2

TA4M2 User

Dobrze. Jednak pomysł ten warto poprzedzić np. opisem swoje doświadczenia na serv OFF.
    Pod jakim nickiem grałeś, czy masz własny server TS3 lub inny (ale nie kanała "189" na darmowym).
    System podziału dropów z rb, składki na skille/level klanu.

Natomiast brawo dla Ciebie, że zdajesz sobie sprawę, iż polski klan służy głownie do nawiązania kontaktów, dopasowania
    się pod system cp. Bowiem, po czasie pojawią się pewne tarcia wewnątrz klanu itd.

13. Tomecko

Tomecko User

Witam.. Jesli chodzi o kanał TS3 to jestem w zarządzie jednego multigamingu i posiadamy wlasnego TS'a .... Jesli Powstanie jakis solidny Polski klan to utworzy sie Kanał Dla Klanu :).... Ja sam takiego klanu bede szukał i moi koledzy z którymi chce grac :)

14. geba89

geba89 User

Klan ten nie ebdzie mial jakis ambicji na bicie RB czy cos. Bez przesady. jaks ie cos ubije to sie jakos podzieli dropem. Tak jak mowie - to klan ktory bardziej opieralby sie na polazeniu ludzi. Klepac jakies pt jak nie masz cp itp. BEZ SPINY

Co do lvlu klanu - CH raczej watpliwa sprawa, ale sie ozbaczy. Na lvl klanu sam zarobie wiec luzik.

TS'a nie mam, nie wymagam. To nie jest typowy klan tylko "klan przejsciowy" - jak ktos zostanie na dluzej to spoko jak nie to nie :)

Co do OFF server jakies doswiadczenie jest. Gralem na offie na servie Lionna - Nick SilenceYouNoob (SH) klan Gorrilaz, ally Invincible.

Pozdro

15. TA4M2

TA4M2 User

Nie znając classica ale znajać L2 można stwierdzić, że bicie RB jest najważniejszym działaniem klanów przynoszącym stabilny zysk. Na classicu dodam, ze ma to znaczenie. Np. Jedno cp tego nie dokona, potrzebna jest wspołpraca 2 cp i ciągłe, cykliczne ubijanie RB. Także, nawet jeśli nie mówimy o największych raidach, to żaden klan nie może z tego zrezygnować. To taka moja opinia.

Dzięki za odp. :)

16. geba89

geba89 User

Szczerze mowiac to nawet nie nazwalbym tego klanem. To bardziej mini spolecznosc. Jedyny wspolny cel tego "klanu" to byloby gra z kims. Lepiej MIEC z kim pograc, MIEC z kim pogadac niz latac bez klanu I nawet nie miec do kogo ryja odezwac.

Nie byloby podan o przyjecie, skladek, epicow, raidow itp. Zwykla spolecznosc ludzi ktorzy AKTUALNIE nie maja sie gdzie podziac. Proste :)

Wiec moge stwierdzic, ze taki klan zaloze I kto bedzie chcial to zapraszam serdecznie! :D

TA4M2 likes this.
  17. MaT®¢̪̀̅●x

MaT®¢̪̀̅●x User

powitafszy - szczególnie ludzi którzy grali od poczatku a już na pewno starych dziadów z allseronu czy starego gravelanda ! ha :)

18. Shanique

Shanique Moderator

Temat ten został założony dla tych wszystkich, którzy chcieliby wymienić się informacjami, zapytać o coś, poruszyć jakiś problem, pożalić się i tym podobne zwykłe bla bla bla...
    Tak na próbę, zobaczymy, czy będzie trzeba zamykać w przyszłości (mam nadzieję, że nie). Nie przeklinamy, nie szykanujemy, nie obrażamy rodziny, czyli staramy się nie być polskimi polaczkami pl ;)

TA4M2 likes this.
  19. Bubadundle

Bubadundle User

Hi !

Nieraz sie przekonalem ze polacy potrafia dobrze grac w l2 fajnie jakby powstal sie jakis liczacy sie klan - nie musi byc nr1

20. Hattori

Hattori User

Nie zarobisz sam na lv klanu....takie klany szybko sie rozpadaja na male cp...ale powodzenia..btw pustawe to nasze forum