1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Jakiś Polski klan wybiera się?

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Nawrot, 17 ноя 2015.

1. Noovo

Noovo User

Симпатии:
    4
    Jak w temacie. Jakiś Polski klan wybiera się na Classica?

2. henio1112

henio1112 User

Симпатии:
    5
    sam bym pogral w jakims klanie 4fun bez spiny bez zadnych CP klasami ktorymi ludziom pasuje a nie ktore CP potrzebuje. ***** Mete jednym slowem :D
    logujesz sie szukasz pt i tyle :D

Последнее редактирование модератором: 24 ноя 2015
  3. Noovo

Noovo User

Симпатии:
    4
    Myślę tak samo. Chociaż na takich rate myślę, że mało CP da radę wytrzymać parę miesięcy/lat by grać non stop :p. Klany bez systemu CP sprawdziłby się tutaj. Mam nadzieje, że jakiś będzie :).

4. Hattori

Hattori User

Симпатии:
    18
    Narazie jak widac nasze polskie sub forum jest prawie martwe...wiekszosc graczy pewnie przeraza rate

5. Noovo

Noovo User

Симпатии:
    4
    Trzeba z tym faktem coś zrobić :) Nie zamierzam grać cały czas solo i czasami ze znajomymi, a w cp grać nie zamierzam. Trzeba zebrać trochę Polaków i być może sklepać jeszcze ekipe póki jest czas :).

6. bubu3000

bubu3000 User

Симпатии:
    1

IX Kohorta

7. Lazare

Lazare User

Симпатии:
    1
    Ja z kumplem będziemy grac w duo :D (wc i da chyba) jak coś to jesteśmy otwarci na grę z rodakami :D jak coś pm

8. Noovo

Noovo User

Симпатии:
    4
    IX Kohorta nie dla mnie. Chcę grać co prawda 4fun, ale również na poziomie, a Kohorta to widzę taki klan aż zbyt wyluzowany ;p

9. Archinald

Archinald User

Симпатии:
    1
    Ja tak samo wpadam z jednym, lub dwoma kumplami, też 4 fun. Może jakby się zebrać, to by się coś założyło :D

10. Soneo

Soneo User

Симпатии:
    0
    Szukam sensownego klanu .

11. Srk__

Srk__ User

Симпатии:
    14
    jest może jakaś ekipa co chce stworzyć klan? lub gra w parę osób i zbiera się do tego? :D

12. Danic1

Danic1 User

Симпатии:
    0
    Masz 3 pl klany Nob, IXKohorta i Paradox moze wybierz coś z nich?:) Bo znowu pl community zrobi pierdylion random klanow po 11 osob:)

13. Srk__

Srk__ User

Симпатии:
    14
    masz rację tylko ja wybieram gre bez spiny i dla dobrej zabawy aaaa klanu co graja juz "X" czasu maja swoje Twarde zasady albo "Tak" albo wypad ;p to mnie martwi

14. Shanique

Shanique Moderator

Симпатии:
    242
    Mnie natomiast martwi to, że nie przeczytałeś prezentacji żadnego z tych klanów, a już wsadziłeś je do jednego worka :)

15. kabul

kabul User

Симпатии:
    210
    Paradox tworzy klan HE+WL+support, jest już spora gromadka (jakieś 40-50 osób) szczegóły tutaj: http://paradox.voode.net/forum/index.php

A na początku i tak będzie pierdyliard mini klaników, bo zanim któryś wbije lvl 3 to minie ze 2-3 miechy.

16. Srk__

Srk__ User

Симпатии:
    14
    ojjj teraz to mnie obraziłeś ;p czytałem... najbardziej odpowiada 9Kohorta :)

17. Danic1

Danic1 User

Симпатии:
    0
    No naprawde NOBy to maja takie wymagania ze trzeba pod kroplowka siedziec przed kompem:)
    Paradox przyjmuje tylko określone klasy, Kohorta w sumie jak leci, maja w dużo ludzi i niewielkie wymagania jesli chodzi o online/klase do tego wygladaja na przyjaznych wobec poczatkujacych.

18. Ezinu

Ezinu User

Симпатии:
    0
    Tak wygląda jakby IX była klanem dla casuali, oj żeby się co poniektórzy nie przeliczyli wstępując w nasze szeregi.
    No, ale na pewno pod kroplówką nie będzie trzeba siedzieć.

19. mattz

mattz User

Симпатии:
    63
    polskie klany = sredni online 4h,

IX Kohorta
    Paradox
    ten 3ci to zaden klan ...
    ew. moze NewFraggers przyjda z classica x3

20. RAFIS

RAFIS User

Симпатии:
    3
    Mi tam się najbardziej podoba i tak ten 3 (NOB) ale cieszy mnie, że jeszcze są klany które na poważnie coś organizują i nie ma co się rozpisywać jakie mają szanse i jaki średni online. Kto grał w tą grę kilka lat temu ten wie dlaczego ona zyskała taką popularność a z chwilą "parcia" na lvl zaczęła tracić i wszyscy winę zrzucają na złe kroniki. Jak ktoś potrafi się wyluzować to i grając w średnim klanie z małym online zabawę znajdzie (i PVP i PVE). Na żadnym serwerze nie ma tylko top klanów ale trzeba znaleźć sobie odpowiednie miejsce i czerpać z tego przyjemność a nie wkurzać się, że są osoby poza zasięgiem bo one są poza zasięgiem dla 80-90% populacji serwera :) Ludzie bawcie się a nie urządzajcie Mistrzostw Świata w grze w której i tak nie ma zwycięzców.

Archinald, Srk__ и Ezinu нравится это.