1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jakiś Polski klan wybiera się?

Discussion in 'Archive' started by Nawrot, Nov 17, 2015.

1. Noovo

Noovo User

Jak w temacie. Jakiś Polski klan wybiera się na Classica?

2. henio1112

henio1112 User

sam bym pogral w jakims klanie 4fun bez spiny bez zadnych CP klasami ktorymi ludziom pasuje a nie ktore CP potrzebuje. ***** Mete jednym slowem :D
    logujesz sie szukasz pt i tyle :D

Last edited by a moderator: Nov 24, 2015
  3. Noovo

Noovo User

Myślę tak samo. Chociaż na takich rate myślę, że mało CP da radę wytrzymać parę miesięcy/lat by grać non stop :p. Klany bez systemu CP sprawdziłby się tutaj. Mam nadzieje, że jakiś będzie :).

4. Hattori

Hattori User

Narazie jak widac nasze polskie sub forum jest prawie martwe...wiekszosc graczy pewnie przeraza rate

5. Noovo

Noovo User

Trzeba z tym faktem coś zrobić :) Nie zamierzam grać cały czas solo i czasami ze znajomymi, a w cp grać nie zamierzam. Trzeba zebrać trochę Polaków i być może sklepać jeszcze ekipe póki jest czas :).

6. bubu3000

bubu3000 User

IX Kohorta

7. Lazare

Lazare User

Ja z kumplem będziemy grac w duo :D (wc i da chyba) jak coś to jesteśmy otwarci na grę z rodakami :D jak coś pm

8. Noovo

Noovo User

IX Kohorta nie dla mnie. Chcę grać co prawda 4fun, ale również na poziomie, a Kohorta to widzę taki klan aż zbyt wyluzowany ;p

9. Archinald

Archinald User

Ja tak samo wpadam z jednym, lub dwoma kumplami, też 4 fun. Może jakby się zebrać, to by się coś założyło :D

10. Soneo

Soneo User

Szukam sensownego klanu .

11. Srk__

Srk__ User

jest może jakaś ekipa co chce stworzyć klan? lub gra w parę osób i zbiera się do tego? :D

12. Danic1

Danic1 User

Masz 3 pl klany Nob, IXKohorta i Paradox moze wybierz coś z nich?:) Bo znowu pl community zrobi pierdylion random klanow po 11 osob:)

13. Srk__

Srk__ User

masz rację tylko ja wybieram gre bez spiny i dla dobrej zabawy aaaa klanu co graja juz "X" czasu maja swoje Twarde zasady albo "Tak" albo wypad ;p to mnie martwi

14. Shanique

Shanique Moderator

Mnie natomiast martwi to, że nie przeczytałeś prezentacji żadnego z tych klanów, a już wsadziłeś je do jednego worka :)

15. kabul

kabul User

Paradox tworzy klan HE+WL+support, jest już spora gromadka (jakieś 40-50 osób) szczegóły tutaj: http://paradox.voode.net/forum/index.php

A na początku i tak będzie pierdyliard mini klaników, bo zanim któryś wbije lvl 3 to minie ze 2-3 miechy.

16. Srk__

Srk__ User

ojjj teraz to mnie obraziłeś ;p czytałem... najbardziej odpowiada 9Kohorta :)

17. Danic1

Danic1 User

No naprawde NOBy to maja takie wymagania ze trzeba pod kroplowka siedziec przed kompem:)
    Paradox przyjmuje tylko określone klasy, Kohorta w sumie jak leci, maja w dużo ludzi i niewielkie wymagania jesli chodzi o online/klase do tego wygladaja na przyjaznych wobec poczatkujacych.

18. Ezinu

Ezinu User

Tak wygląda jakby IX była klanem dla casuali, oj żeby się co poniektórzy nie przeliczyli wstępując w nasze szeregi.
    No, ale na pewno pod kroplówką nie będzie trzeba siedzieć.

19. mattz

mattz User

polskie klany = sredni online 4h,

IX Kohorta
    Paradox
    ten 3ci to zaden klan ...
    ew. moze NewFraggers przyjda z classica x3

20. RAFIS

RAFIS User

Mi tam się najbardziej podoba i tak ten 3 (NOB) ale cieszy mnie, że jeszcze są klany które na poważnie coś organizują i nie ma co się rozpisywać jakie mają szanse i jaki średni online. Kto grał w tą grę kilka lat temu ten wie dlaczego ona zyskała taką popularność a z chwilą "parcia" na lvl zaczęła tracić i wszyscy winę zrzucają na złe kroniki. Jak ktoś potrafi się wyluzować to i grając w średnim klanie z małym online zabawę znajdzie (i PVP i PVE). Na żadnym serwerze nie ma tylko top klanów ale trzeba znaleźć sobie odpowiednie miejsce i czerpać z tego przyjemność a nie wkurzać się, że są osoby poza zasięgiem bo one są poza zasięgiem dla 80-90% populacji serwera :) Ludzie bawcie się a nie urządzajcie Mistrzostw Świata w grze w której i tak nie ma zwycięzców.

Archinald, Srk__ and Ezinu like this.