1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Otázka na summonery

Discussion in 'Czech and Slovak' started by Dethro, Nov 20, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dethro

Dethro User

Zdravím, neví někdo, jak jsou na tom summoneři na classicu? Přemýšlel jsem, že bych si zahrál koníkáře, toho jsem ještě v životě nehrál :) Nemá třeba někdo známého, který ho hraje na RU nebo free classicu?

2. diMiTr1

diMiTr1 User

Známého co hraje summonera v L2c sice nemám, ale bohužel je tato role považována za jednu z nejhorších. Alespoň tomu tak bylo v KR a RU na začátku, ale EU verze má začít v jiném stádiu hry. Je pro to poměrně reálné že summmoneři konečně budou moci používat shoty pro pety a tím se z nich stane opět silné povolání.

Každopádně je dobré si uvědomit, že pokud bude summoner nyní o něco slabší než ostatní povolání, nemusí tomu tak být ve vyšších verzí hry.

3. Dethro

Dethro User

Dobře, tak to si počkám na patch notes.

4. corvik

corvik User

Co jsem vycetl tak summoner neni uplne spatny, zalezi na tom co chce clovek hrat.
    V L2C nejsou beast shoty, na PvP je nepouzitelny, ale na PvE spatny neni, muze hrat jako jedine povolani solo i na vysich lvl, sice to pry neni rychle expeni, ale na solo hrani je to dobre. Ono je to vlastne mala parta, summon je tank a summoner je healer.

5. hadas

hadas User

shoty pro sumony urcite nebudou nejsou ani v kr

6. corvik

corvik User

udajne je ale rusaci planujou z vlastni iniciativy kuli velkemu pozadavku hracu, ale kdo vi kde je pravda. tak jako tak je to vyhlidka do daleke budoucnosti, proto jednoduse shrnuto - v L2C nejsou beast shoty .)

7. Dethro

Dethro User

Dobře, díky za odpovědi. Budu se řídit základem - hrát, co mě baví. A na rozhodnutí, zda pojedu SPS nebo ES, budu mít času dost :)

8. ScorpioNick

ScorpioNick User

V lineage 2 classic 2.0: Saviors už beast shoty jsou :)
    Tu se dá očekávat že to budou nahazovat tak za půl roku.(pouze odhad)

9. hadas

hadas User

jj tahle novinka je stara tak tyden a za pul roku :D urcite k tomu pridej jeste pulku

Thread Status:
Not open for further replies.