1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Otázka na summonery

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Dethro, 20 ноя 2015.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Dethro

Dethro User

Симпатии:
    19
    Zdravím, neví někdo, jak jsou na tom summoneři na classicu? Přemýšlel jsem, že bych si zahrál koníkáře, toho jsem ještě v životě nehrál :) Nemá třeba někdo známého, který ho hraje na RU nebo free classicu?

2. diMiTr1

diMiTr1 User

Симпатии:
    20
    Známého co hraje summonera v L2c sice nemám, ale bohužel je tato role považována za jednu z nejhorších. Alespoň tomu tak bylo v KR a RU na začátku, ale EU verze má začít v jiném stádiu hry. Je pro to poměrně reálné že summmoneři konečně budou moci používat shoty pro pety a tím se z nich stane opět silné povolání.

Každopádně je dobré si uvědomit, že pokud bude summoner nyní o něco slabší než ostatní povolání, nemusí tomu tak být ve vyšších verzí hry.

3. Dethro

Dethro User

Симпатии:
    19
    Dobře, tak to si počkám na patch notes.

4. corvik

corvik User

Симпатии:
    34
    Co jsem vycetl tak summoner neni uplne spatny, zalezi na tom co chce clovek hrat.
    V L2C nejsou beast shoty, na PvP je nepouzitelny, ale na PvE spatny neni, muze hrat jako jedine povolani solo i na vysich lvl, sice to pry neni rychle expeni, ale na solo hrani je to dobre. Ono je to vlastne mala parta, summon je tank a summoner je healer.

5. hadas

hadas User

Симпатии:
    2
    shoty pro sumony urcite nebudou nejsou ani v kr

6. corvik

corvik User

Симпатии:
    34
    udajne je ale rusaci planujou z vlastni iniciativy kuli velkemu pozadavku hracu, ale kdo vi kde je pravda. tak jako tak je to vyhlidka do daleke budoucnosti, proto jednoduse shrnuto - v L2C nejsou beast shoty .)

7. Dethro

Dethro User

Симпатии:
    19
    Dobře, díky za odpovědi. Budu se řídit základem - hrát, co mě baví. A na rozhodnutí, zda pojedu SPS nebo ES, budu mít času dost :)

8. ScorpioNick

ScorpioNick User

Симпатии:
    0
    V lineage 2 classic 2.0: Saviors už beast shoty jsou :)
    Tu se dá očekávat že to budou nahazovat tak za půl roku.(pouze odhad)

9. hadas

hadas User

Симпатии:
    2
    jj tahle novinka je stara tak tyden a za pul roku :D urcite k tomu pridej jeste pulku

Статус темы:
Закрыта.