1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

NOB - rekrutacja

Discussion in 'Archive' started by karlossg, Dec 8, 2015.

1. karlossg

karlossg User

Jako, że żaden z klanów wybierających się na classica nie spełnia moich oczekiwań postanowiłem coś z tym zrobić.

Klan dla osób raczej starszych i mało ambitnych (tym razem 4real;)) bez ciśnienia na cokolwiek poza dobrą zabawą,
    1) grasz tyle ile chcesz i możesz, czy to jest 12 godzin dziennie czy godzina tygodniowa między 6 a 7 rano [​IMG]
    2) brak z góry narzuconego systemu CP, oczywiście jak ktoś będzie chciał grać w CP to nie ma przeszkód
    3) brak systemu klanowego craftu itp
    4) przewidywalny brak clan hallu z powodu słabej organizacji i braku pieniędzy ;P
    5) polityka ws. botów - zakaz jak jesteś w klanie, po detagu - robisz co chcesz na swoja odpowiedzialność.
    6) polityka ws. skamów - kick z klanu, brak możliwości powrotu
    7) polityka ws. zmiany barw - poczujesz chęć bardziej zorganizowanej gry, droga wolna, jak ci się znudzi no life zawsze możesz wrócić do NOBów ([​IMG])
    [​IMG] żadnej segregacji klasowo-rasowej - graj czym chcesz
    9) brak obowiązku siedzenia na teamspeaku (lub innym komunikatorze głosowym) - jakiś zapewne będzie zorganizowany na start serwera
    10) forum ani strony www na początek nie planuję, jak będzie taka potrzeba to coś się zorganizuje.
    11) pomimo powyższych tragicznych założeń dla klanu w l2 NOB nie będzie klanem PVE, pewnie będziemy dostawać w dupę od 95% serwera ale who cares [​IMG]
    12) REKRUTACJA: jeśli pomimo powyższych pkt chcesz dołączyć napisz do mnie pm na forum.

To by było na tyle [​IMG]

2. rolos

rolos User

Do Nob nie zabardzo ale do OldBoyzz bardzo chętnie ☺

3. jaz3k

jaz3k User

hmm, cos znajomego

Last edited: Dec 18, 2015
  4. Abuse

Abuse User

5. karlossg

karlossg User

hahahahah Abuse, dobre :) angielski coś tam szprehen ale na to bym nie wpadł ;p , nazwa to tak naprawdę skrót od newoldboyz ;p jaka będzie ostateczna to się okaże, klan w zamierzeniu całkowicie casual także nie chciałem dawać nazwy oldboyz co by ludzi w błąd nie wprowadzać :)

Odpaliłem serwer na Discordzie (coś ala team speak - jak się nie sprawdzi to się zmieni) także jak ktoś jest zainteresowany to łapać mnie na PM albo pisać w temacie.

6. karlossg

karlossg User

Jako że nie ma opcji edit wkleja zmodyfikowany post z prośbą o zmianę przez admina łącznie z tytułem (NOB na NOBz ;))

Jako, że żaden z klanów wybierających się na classica nie spełnia moich oczekiwań postanowiłem coś z tym zrobić.

Klan dla osób raczej starszych i mało ambitnych (tym razem 4real;)) bez ciśnienia na cokolwiek poza dobrą zabawą,
    1) grasz tyle ile chcesz i możesz, czy to jest 12 godzin dziennie czy godzina tygodniowa między 6 a 7 rano [​IMG]
    2) brak z góry narzuconego systemu CP, oczywiście jak ktoś będzie chciał grać w CP to nie ma przeszkód
    4) przewidywalny brak clan hallu z powodu słabej organizacji i braku pieniędzy ;P
    5) polityka ws. botów - zakaz jak jesteś w klanie, po detagu - robisz co chcesz na swoja odpowiedzialność.
    6) polityka ws. skamów - kick z klanu, brak możliwości powrotu
    7) polityka ws. zmiany barw - poczujesz chęć bardziej zorganizowanej gry, droga wolna, jak ci się znudzi no life zawsze możesz wrócić do NOBów ([​IMG])
    [​IMG] żadnej segregacji klasowo-rasowej - graj czym chcesz
    9) brak obowiązku siedzenia na teamspeaku (lub innym komunikatorze głosowym)
    10) forum ani strony www na początek nie planuję, jak będzie taka potrzeba to coś się zorganizuje.
    11) pomimo powyższych tragicznych założeń dla klanu w l2 NOB nie będzie klanem PVE, pewnie będziemy dostawać w dupę od 95% serwera ale who cares [​IMG]
    12) REKRUTACJA: jeśli pomimo powyższych pkt chcesz dołączyć napisz do mnie pm na forum albo ingame na nick: Theo, można mnie złapać albo w ciągu dnia albo po 21 (nieregularnie [​IMG])

update 23.12 -> dorobiliśmy sie klanowego teamspeaka, choć sam klan jeszcze w grze nie istnieje ;p nazwa po lekkiej modyfikacji to NOBz ;p

7. karlossg

karlossg User

8. karlossg

karlossg User

Bump.

po ciężkich bojach na polach Aden i Elmore udało się wbić ..... 1 lvl klanu, teraz przed nami tylko pełna dominacja na serwerze ;p

w każdym razie zapraszamy wszystkich pozbawionych złudzeń i ambicji graczy l2 !

9. karlossg

karlossg User

NOBz (aka NewOldBoyz) Rekrutuje!

Klan dla osób starszych i mało ambitnych (choć młodzież też przyjmujemy!) bez ciśnienia na cokolwiek poza dobrą zabawą!

Podstawowe założenia i zasady (a raczej ich brak [​IMG]):

4) polityka ws. botów - zakaz jak jesteś w klanie, po detagu - robisz co chcesz na swoja odpowiedzialność
    5) polityka ws. skamów - kick z klanu, brak możliwości powrotu
    6) polityka ws. zmiany barw - poczujesz chęć bardziej zorganizowanej gry, droga wolna, jak ci się znudzi no life zawsze możesz wrócić do NOBz ([​IMG])
    7) żadnej segregacji klasowo-rasowej - graj czym chcesz
    [​IMG] brak obowiązku siedzenia na klanowym teamspeaku (posiadamy serwer TS3)
    9) klan "social" bez odgórnego nastawiania się na bycie PVE czy PVP (w którym pewnie będziemy dostawać w dupę od 95% serwera [​IMG])

REKRUTACJA: jeśli pomimo powyższych pkt chcesz dołączyć napisz do mnie ingame "Theo albo na pm na forum, możesz użyć także systemu aplikacji do klanu znajdującego się w grze.

Jeżeli nie możesz mnie złapać to spróbuj kontaktu z: "CzarnaMadonna, "DonCogito, "blacktyg3r

10. karlossg

karlossg User

bump,

Nasz plan całkowitej dominacji na serwerze jest realizowany zgodnie z planem, mamy już 2 lvl klanu co zostało okupione wieloma zgonami i wypitymi flaszkami.

Dorobiliśmy się także beznadziejnego darmowego forum [​IMG] --> http://nobz.shivtr.com/forums

11. karlossg

karlossg User

Bump [​IMG]

Po ostatnim udanym skoku na Bank of Aden i składkach wpłacanych z naszych skromnych rent i emerytur udało się wbić 2 lvl Clan Fortune (6% bonus do expa).

Założyliśmy też alt klan bo jak się okazuje staruchów i nieogarów takich jak my jest więcej niż klan lvl 2 może pomieścić.

12. karlossg

karlossg User

rekrutacja czasowo wstrzymana

13. Wojtekg

Wojtekg User

Witam,

jeśli rekrutacja znów by ruszyła chętnie bym dołączył, wczoraj zacząłem grę dwarf - craft póki co 17 lvl, ale mężnie gnamdo przodu :)
    nick - Wojtekg

14. karlossg

karlossg User

NOBz (aka NewOldBoyz) Rekrutuje!

http://nobz.shivtr.com/

Klan dla osób starszych i mało ambitnych (choć młodzież też przyjmujemy!) bez ciśnienia na cokolwiek poza dobrą zabawą!

Podstawowe założenia i zasady (a raczej ich brak [​IMG]):

1) grasz tyle ile chcesz i możesz, jednak jesli pojawiasz raz na 2 tygodnie a w klanie brakuje miejsca dla bardziej aktywnych graczy to zostaniesz przeniesiony do alt klanu
    4) polityka ws. botów - zakaz jak jesteś w klanie, po detagu - robisz co chcesz na swoja odpowiedzialność
    5) polityka ws. skamów - kick z klanu, brak możliwości powrotu
    6) polityka ws. zmiany barw - poczujesz chęć bardziej zorganizowanej gry, droga wolna, jak ci się znudzi no life zawsze możesz wrócić do NOBz ([​IMG])
    7) żadnej segregacji klasowo-rasowej - graj czym chcesz
    [​IMG] brak obowiązku siedzenia na klanowym teamspeaku (posiadamy jednak serwer TS3 i wiekszość osób siedzi na nim bez przymusu)
    9) klan "social" bez odgórnego nastawiania się na bycie PVE czy PVP (w którym pewnie będziemy dostawać w dupę od 95% serwera [​IMG])

REKRUTACJA: jeśli pomimo powyższych pkt chcesz dołączyć napisz do mnie ingame "Theo
    Jan 27, 2016
    Rekrutacja otwarta

Wojtekg likes this.
  15. karlossg

karlossg User

rekrutacja ponownie zamknieta

16. karlossg

karlossg User

bump!
    mały update!
    zwolniło się kilka miejsc także rekrutacja ponownie otwarta (lvl 30+)