1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

poszukuje stronki gdzie można kupić prepaid

Discussion in 'Archive' started by Koszmarek, Dec 23, 2015.

1. Koszmarek

Koszmarek User

Witam !

Klikam i klikam i nie mogę odnaleźć takiej stronki ... pre code nie kupiłem bo rypałem* się z tym błędem win7 Status 1073... Update Wina nie działał a ściągnięty plik do win z łatką blokował się na 100% i nie ruszyło 2 dni ...

Dlatego proszę o pomoc :) gdzie jest stronka do kupna kodu umożliwiającego grać 60-90 dni czy ile tam dają.

2. henio1112

henio1112 User

juz nie ma, bedzie 29 grudnia.

3. Shanique

Shanique Moderator

Pre-order można było kupić do 22.12. Teraz musisz poczekać do 29.12 i wykupić normalny abonament.
    Ewentualnie możesz dostać od kolegi promo code, który upoważnia do zagrania 2 tyg. za darmo.

4. Koszmarek

Koszmarek User

eh ten win7 ... musiałem instalować 3 systemy bo pierwszy się posypał inny okazało się nie robi update (3dni czekania i nic) kolejny system też nei chciał instalować update ze stronki i błąd 1037 męczyło mnie do czasu aż ręcznie się bawiłem z tym syfem ehhh. Dziękuje :)

5. Amellka

Amellka User

Mam kłopot z dokonaniem płatności za subskrypcję - po wyborze sposobu płatności (skrill visa) nie przekierowuje mnie do niej - a support milczy. Może wiecie o co chodzi?

6. Koszmarek

Koszmarek User

Spróbuj w innej przeglądarce, może ta na której to robiłeś zablokowała coś ... tylko pamietaj czasem zablokuje się lub wywali coś a kasa poszła ! i zrobisz tak kilka razy i masz na rok suba :D

Przestałem grać bo się nie da ... pt ludzie nie chca robić na poczatku a samemu w L2 jest n u d a ... do tego robienie mojego ukochanego BD samemu to tragedia na x1 a o dualach na dany Grade to można pomarzyć

7. Amellka

Amellka User

...no to sobie pograłam, zmiana przeglądarki nie pomogła, support milczy.

8. Junek

Junek User

wybierz płatność kartą i po kłopocie

9. Shanique

Shanique Moderator

Support wraca do pracy po świątecznych wakacjach, powinni odpisać lada dzień.

10. Amellka

Amellka User

Dziękuję za sugestie ale już wszystko OK, uruchomiono i tę formę płatności ;)