1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

poszukuje stronki gdzie można kupić prepaid

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Koszmarek, 23 дек 2015.

Метки:
  1. Koszmarek

Koszmarek User

Симпатии:
    1
    Witam !

Klikam i klikam i nie mogę odnaleźć takiej stronki ... pre code nie kupiłem bo rypałem* się z tym błędem win7 Status 1073... Update Wina nie działał a ściągnięty plik do win z łatką blokował się na 100% i nie ruszyło 2 dni ...

Dlatego proszę o pomoc :) gdzie jest stronka do kupna kodu umożliwiającego grać 60-90 dni czy ile tam dają.

2. henio1112

henio1112 User

Симпатии:
    5
    juz nie ma, bedzie 29 grudnia.

3. Shanique

Shanique Moderator

Симпатии:
    230
    Pre-order można było kupić do 22.12. Teraz musisz poczekać do 29.12 i wykupić normalny abonament.
    Ewentualnie możesz dostać od kolegi promo code, który upoważnia do zagrania 2 tyg. za darmo.

4. Koszmarek

Koszmarek User

Симпатии:
    1
    eh ten win7 ... musiałem instalować 3 systemy bo pierwszy się posypał inny okazało się nie robi update (3dni czekania i nic) kolejny system też nei chciał instalować update ze stronki i błąd 1037 męczyło mnie do czasu aż ręcznie się bawiłem z tym syfem ehhh. Dziękuje :)

5. Amellka

Amellka User

Симпатии:
    0
    Mam kłopot z dokonaniem płatności za subskrypcję - po wyborze sposobu płatności (skrill visa) nie przekierowuje mnie do niej - a support milczy. Może wiecie o co chodzi?

6. Koszmarek

Koszmarek User

Симпатии:
    1
    Spróbuj w innej przeglądarce, może ta na której to robiłeś zablokowała coś ... tylko pamietaj czasem zablokuje się lub wywali coś a kasa poszła ! i zrobisz tak kilka razy i masz na rok suba :D

Przestałem grać bo się nie da ... pt ludzie nie chca robić na poczatku a samemu w L2 jest n u d a ... do tego robienie mojego ukochanego BD samemu to tragedia na x1 a o dualach na dany Grade to można pomarzyć

7. Amellka

Amellka User

Симпатии:
    0
    ...no to sobie pograłam, zmiana przeglądarki nie pomogła, support milczy.

8. Junek

Junek User

Симпатии:
    0
    wybierz płatność kartą i po kłopocie

9. Shanique

Shanique Moderator

Симпатии:
    230
    Support wraca do pracy po świątecznych wakacjach, powinni odpisać lada dzień.

10. Amellka

Amellka User

Симпатии:
    0
    Dziękuję za sugestie ale już wszystko OK, uruchomiono i tę formę płatności ;)