1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zbierzmy trochę informacji

Discussion in 'Archive' started by Gusar, Dec 26, 2015.

1. Gusar

Gusar User

Witam gram, a w sumie grałem w l2 od C1 na noobwars . Pewnie z sentymentu do starych czasów zacznę grac tutaj, w godzinach na które rodzina pozwoli:d.

Mam problem z wyborem klasy. Z klanem bywa różnie a lubię PVP i nie tylko mass , ale solo głównie.

Wiem że magowie dekade temu byli mocni , bardzo mocni , wiem o necro ale nie cierpię kataniarzy a human mystic wygląda jak ....

Dlatego uwagę skupmy na malee. Łuk jest super ale z racji solo pvp , słabego buff na początku chyba go odpuszczę , poza tym grałem już nim trochę i chyba czas na co innego.

W polu uwagi zostają TH i Deska .

Główne pytanie to takie czy klient gry to typowa dawna kronika , czy okrojona któraś z nowszych (osobny twór innovy)

Chodzi głownie o to czy można spodziewać się u deski działających skilli na p.atak podczas noszenia łuku .Tak jak to kiedyś bywało.Bo to niewątpliwy plus ..który może równoważyć brak katakumb. Zostaje loa z tego co pamiętam to kulki daja anchora , plando z dystansu więc troche lipa z ta miejscówką. Z tego co widzę to nie jest typowy "classic " inaczej to nie jest pirat na jakich grałem dawno temu.

Dlatego pytanie dla ludzi którzy grali może na ruskim classicu. Jak z deską , dali jakieś lokacje gdzie decha można dobrze pobić, jesli nie wypadnie chyba na daggera bo przynajmniej z magami będzie można się pobawić.

A może ktoś doda jakieś inne ciekawe info , jak było z tymi postaciami u ruskich . Oprócz wiadomych ze magowie itp , ze bez klanu kupa... ze bez sprzętu itp. Czy któraś sie wybijała ponad inne z fighterów , czym solo można by powalczyć.