1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Zbierzmy trochę informacji

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Gusar, 26 дек 2015.

1. Gusar

Gusar User

Симпатии:
    1
    Witam gram, a w sumie grałem w l2 od C1 na noobwars . Pewnie z sentymentu do starych czasów zacznę grac tutaj, w godzinach na które rodzina pozwoli:d.

Mam problem z wyborem klasy. Z klanem bywa różnie a lubię PVP i nie tylko mass , ale solo głównie.

Wiem że magowie dekade temu byli mocni , bardzo mocni , wiem o necro ale nie cierpię kataniarzy a human mystic wygląda jak ....

Dlatego uwagę skupmy na malee. Łuk jest super ale z racji solo pvp , słabego buff na początku chyba go odpuszczę , poza tym grałem już nim trochę i chyba czas na co innego.

W polu uwagi zostają TH i Deska .

Główne pytanie to takie czy klient gry to typowa dawna kronika , czy okrojona któraś z nowszych (osobny twór innovy)

Chodzi głownie o to czy można spodziewać się u deski działających skilli na p.atak podczas noszenia łuku .Tak jak to kiedyś bywało.Bo to niewątpliwy plus ..który może równoważyć brak katakumb. Zostaje loa z tego co pamiętam to kulki daja anchora , plando z dystansu więc troche lipa z ta miejscówką. Z tego co widzę to nie jest typowy "classic " inaczej to nie jest pirat na jakich grałem dawno temu.

Dlatego pytanie dla ludzi którzy grali może na ruskim classicu. Jak z deską , dali jakieś lokacje gdzie decha można dobrze pobić, jesli nie wypadnie chyba na daggera bo przynajmniej z magami będzie można się pobawić.

A może ktoś doda jakieś inne ciekawe info , jak było z tymi postaciami u ruskich . Oprócz wiadomych ze magowie itp , ze bez klanu kupa... ze bez sprzętu itp. Czy któraś sie wybijała ponad inne z fighterów , czym solo można by powalczyć.