1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

problem z gra

Discussion in 'Archive' started by medi543, Dec 26, 2015.

1. medi543

medi543 User

Witam może zanim napisze w dziale technicznym, ktoś będzie stanie mi tu pomóc. Mam problem z uruchomieniem gry. Klikając na skrót na pulpicie odsyła mnie na ta stronę (tak chyba wszyscy maja)
    https://eu.4game.com/lineage2classic/play/
    I tu zaczyna się problem, w miejscu gdzie powinien być przycisk graj mam zainstaluj, pomimo tego, że grę mam zainstalowaną. Nie mam nic do wyboru więc daję zainstaluj, pobiera aplikacje 4game i ja instaluje. Podczas instalacji w okolo 75% wyskakuje błąd dotyczący cercutil.exe. Daje zamknij i instalacja jest kontynuowana. Po ukończeniu instalacji klikam na ikona na pulpicie i wracam do punktu wyjścia. Cały czas MAM OPCJE ZAINSTALUJ NIE MAM GRAJ pomimo,że mam zainstalowaną grę!! Teraz ściągam na nową grę, ale na stronie nie pokazuje mi postępu instalacji tylko przycisk ZAINSTALUJ. Ktoś może wie co może byc przyczyną??

2. Shanique

Shanique Moderator

Wielokrotnie po instalacji gry pomagał ludziom restart przeglądarki lub/i komputera.

3. medi543

medi543 User