1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

problem [ przycinaie grafiki ]

Discussion in 'Archive' started by Koszmarek, Jan 4, 2016.

1. Koszmarek

Koszmarek User

Witam ponownie teraz chciałem prosić o pomoc ...

][_, i n e a g e ][ ][ odpalam na obojętnie jakich ustawieniach (low medium high) co bym nie zaznaczył glow itp nic się nie zmienia i dalej przycina mi grafikę na 1sekunde co 2-5sekund, w Elven ruins uciekanie przed mobkiem itp = 20razy przytnie grafikę ...

porcek: AMD FX6300 4ghz
    ram: 8GB
    grafa: R9 280x Toxic 3GB (najnowsze sterowniki)
    syst: win7

Co robić ? tylko w L2 przycina ... reszta gier na full i nic nie ścina :/

2. Koszmarek

Koszmarek User

PS: łącze 180/180Mbit i to tylko tnie grafikę bo wpierdziel od mobów odczuwam jak freez mija i znowu freez i znowu mija i tak wkoło ... Sterowniki najnowsze do wszystkiego :/

3. Niewolnica

Niewolnica User

Jaki masz dysk? Lineage II działa na prymitywnym silniku który wykorzystuje duże zasoby dysków.

Jak możesz to korzystaj z L2 na dysku SSD lub skorzystaj z RAM DISK (wymaga duzej ilosci ram)

4. Koszmarek

Koszmarek User

hmmm postaram się przenieść na dysk SD z systemem ... może masz racje sam już nie wiem ...

5. mattz

mattz User

mialem ten problem kiedys, daj znac czy ci to poprawi

a juz wiem, cos ci bottlenockuje sie prawdopodobnie procesor dobija do 100% i masz takie mikro sciny, lub ram/dysk/karta graf.
    moze to byc wina nie spec. kompa tylko TEMPERATUR, ogarnij ssd i zobaczymy co dalej.

6. Koszmarek

Koszmarek User

L2 na SSD i kicha troche polepszyło ale gdy np wchodziłem do elven ruins obrut kamery 17x ścinka na ułamek sekundki ... kicha wciul a chciałem BD robić :/ a samemu już mi się odechciewa.

temp procka to ok 70 reszta w normie koło 30-50

7. Therminius

Therminius User

70 st na AMD FX to o 10 stopni za dużo. Prockowi nic się nie stanie ale jak gra muli procka po całości to masz spadki i ściny bo AMD'c'Quiet ci zbija taktowanie nagle by zbić temperaturę. Wyłącz Turbo boost lub zmień chłodzenie z oryginalnego.

Druga sprawa SSD, SSD nie równy. Przykład:
    Ten sam dysk a różnice horrendalne.

8. Kyd

Kyd User

try to turn off Options->Video->Optimize Performance

9. Koszmarek

Koszmarek User

to jest AMD :p może mieć do 80+ stopni :) nie mam zwykłego Boxa tylko Grandis XE1236v2

PS: już mniej tnie ALE teraz jest inny problem, gdy chce coś napisac na czacie (byle jaką litere) przycina grafikę a liter nic nie ma w linijce wpisu CO JEST? po reinstalce L2 to się zrobiło, nie moge nic pisać WHY ? klawisze funkcyjne działają ....

Attached Files:

10. Therminius

Therminius User

Też mam AMD 8350 i podkręconego na 4,5 Ghz, Na boxowym chłodzeniu temperatury dobijały bez podkręcania do 65st. więc nawet w OCCT przy dobiciu do 63stopni procek zwalniał nawet przy wyłączonym C'n'C i włączonym HPC. AMD ma w procesor wbudowane zabezpieczenia takie a nie inne. Posiadam Spartana PRO i jeszcze w życiu temperatura mi nie przekroczyła 55 stopni, przy 30% prędkości maksymalnej wiatraka. W L2 temperatura to 39stopni... więc uwierz mi że masz grzejnik w obudowie, zmień pastę.

11. Koszmarek

Koszmarek User

grzejnik grzejnikiem nie będę teraz zmieniać pasty, lepiej powiedz czemu po reinstal nie moge nic napisać ?