1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

Torment CP LFM

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Neerah, 9 янв 2016.

 1. Neerah

  Neerah User

  Регистрация:
  24.06.14
  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  0
  Torment CP

  Poszukujemy chętnych do gry w zakresie obsadzenia ról: Yul/Othell/Feoh oraz Tank - lvl 99+

  Wymagamy TS3.

  Jesteśmy grupą ludzi, którzy grają razem w l2 od dawna, stawiamy zawsze na współpracę w wąskiej grupie zgranych cp-memberów, którzy czerpią maksymalną przyjemność z pvp contentu w grze. Wszyscy jesteśmy dorośli, mamy pracę/studia/rodzinę/etc., więc nie jest to już czas, kiedy można było grać w l2 w trybie no life. Chcemy w związku z tym wykorzystać możliwości, jakie daje nam gra bez zajmowania się zbędnymi sprawami.
  Nie gramy w 100% w ściśle określonych godzinach od-do, nie znajdziesz u nas maniaków siedzących 24/7 dniami i nocami - dlatego może to być dobry pomysł do zagospodarowania czasu in game dla doświadczonych graczy, którzy muszą dzielić swój czas między różne obowiązki. Stąd też -> względny prime time 18:00++

  Nastawieniem CP zawsze było end-game'owe pvp, więc ludzie palący bsoe na widok flagi nie zagrzeją u nas miejsca. Graliśmy wcześniej razem na kilku serwerach i zawsze staraliśmy się wypracować jak najefektywniejsze metody współpracy w zakresie party pvp, z którego czerpiemy największy fun. Aktualnie po zmianach kadrowych i dłuższej przerwie odbudowujemy drużynę i szukamy chętnych do zorganizowania VIII już składu w kilkuletniej historii istnienia CP.

  W sprawach związanych z rekrutacją do CP pisać można do: "Angan "Liara
  W sprawach nie związanych z rekrutacją pisać można do: "Valhun

  Koxx roxx, Led Zeppelin i wafelki!
  :<
   
 2. Neerah

  Neerah User

  Регистрация:
  24.06.14
  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  0
  Up.

  Aktualnie poszukujemy - Eviscerator lub Yul 99+