1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Torment CP LFM

Discussion in 'Archive' started by Neerah, Jan 9, 2016.

 1. Neerah

  Neerah User

  Joined:
  24.06.14
  Messages:
  4
  Likes Received:
  0
  Torment CP

  Poszukujemy chętnych do gry w zakresie obsadzenia ról: Yul/Othell/Feoh oraz Tank - lvl 99+

  Wymagamy TS3.

  Jesteśmy grupą ludzi, którzy grają razem w l2 od dawna, stawiamy zawsze na współpracę w wąskiej grupie zgranych cp-memberów, którzy czerpią maksymalną przyjemność z pvp contentu w grze. Wszyscy jesteśmy dorośli, mamy pracę/studia/rodzinę/etc., więc nie jest to już czas, kiedy można było grać w l2 w trybie no life. Chcemy w związku z tym wykorzystać możliwości, jakie daje nam gra bez zajmowania się zbędnymi sprawami.
  Nie gramy w 100% w ściśle określonych godzinach od-do, nie znajdziesz u nas maniaków siedzących 24/7 dniami i nocami - dlatego może to być dobry pomysł do zagospodarowania czasu in game dla doświadczonych graczy, którzy muszą dzielić swój czas między różne obowiązki. Stąd też -> względny prime time 18:00++

  Nastawieniem CP zawsze było end-game'owe pvp, więc ludzie palący bsoe na widok flagi nie zagrzeją u nas miejsca. Graliśmy wcześniej razem na kilku serwerach i zawsze staraliśmy się wypracować jak najefektywniejsze metody współpracy w zakresie party pvp, z którego czerpiemy największy fun. Aktualnie po zmianach kadrowych i dłuższej przerwie odbudowujemy drużynę i szukamy chętnych do zorganizowania VIII już składu w kilkuletniej historii istnienia CP.

  W sprawach związanych z rekrutacją do CP pisać można do: "Angan "Liara
  W sprawach nie związanych z rekrutacją pisać można do: "Valhun

  Koxx roxx, Led Zeppelin i wafelki!
  :<
   
 2. Neerah

  Neerah User

  Joined:
  24.06.14
  Messages:
  4
  Likes Received:
  0
  Up.

  Aktualnie poszukujemy - Eviscerator lub Yul 99+