1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Okradanie kont

Discussion in 'Archive' started by Crunchips, Jan 15, 2016.

1. Crunchips

Crunchips User

Siema, czy ktoś z was już tego doświadczył?
    Nie chodzi mi o to, że dzielisz z kimś konto i Ci coś podprowadzili, tylko że hakerzy okradli Ci konto czyszcząc wszystko do zera i używając twojej postaci do rozsyłania linków do stron z adeną.

2. Shanique

Shanique Moderator

Napisz do supportu, powinni pomóc.

3. Crunchips

Crunchips User

No cóż napisałem i od 4 dni cisza ze strony suportu. Ciekawe jak to będzie wyglądało pod względem straconego czasu subskrypcji + straconego sprzętu i adeny. Olewczy stosunekw stosunku do botów i zaborczy wobec normalnych graczy jest po prostu śmieszny / przykry. Zrozumiałbym gdyby to był prywatny bezpłatny serwer, ale liczyłem, że tutaj coś takiego nie będzie miało miejsca.

4. lortt

lortt User

To, jak zabezpieczasz swoje konto, nie jest problemem Innovy. Mogą, ale wcale nie muszą Ci pomóc. Miałeś włączoną weryfikację logowania na konto z nowego komputera?? Założę się że nie :) Nie miej więc pretensji do administracji serwera :)

5. Crunchips

Crunchips User

Próbujesz teraz utwierdzić mnie w przekonaniu, że to moja wina, że "ktoś" okradł konto? Gratuluje :)

6. lortt

lortt User

Próbuję dać Ci do zrozumienia, żebyś lepiej zabezpieczał swoje konto. Życzę powodzenia w odzyskaniu itemów.

Satiini1337 likes this.