1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

Okradanie kont

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Crunchips, 15 янв 2016.

1. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    Siema, czy ktoś z was już tego doświadczył?
    Nie chodzi mi o to, że dzielisz z kimś konto i Ci coś podprowadzili, tylko że hakerzy okradli Ci konto czyszcząc wszystko do zera i używając twojej postaci do rozsyłania linków do stron z adeną.

2. Shanique

Shanique Moderator

Симпатии:
    230
    Napisz do supportu, powinni pomóc.

3. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    No cóż napisałem i od 4 dni cisza ze strony suportu. Ciekawe jak to będzie wyglądało pod względem straconego czasu subskrypcji + straconego sprzętu i adeny. Olewczy stosunekw stosunku do botów i zaborczy wobec normalnych graczy jest po prostu śmieszny / przykry. Zrozumiałbym gdyby to był prywatny bezpłatny serwer, ale liczyłem, że tutaj coś takiego nie będzie miało miejsca.

4. lortt

lortt User

Симпатии:
    4
    To, jak zabezpieczasz swoje konto, nie jest problemem Innovy. Mogą, ale wcale nie muszą Ci pomóc. Miałeś włączoną weryfikację logowania na konto z nowego komputera?? Założę się że nie :) Nie miej więc pretensji do administracji serwera :)

5. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    Próbujesz teraz utwierdzić mnie w przekonaniu, że to moja wina, że "ktoś" okradł konto? Gratuluje :)

6. lortt

lortt User

Симпатии:
    4
    Próbuję dać Ci do zrozumienia, żebyś lepiej zabezpieczał swoje konto. Życzę powodzenia w odzyskaniu itemów.

Satiini1337 нравится это.