1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Czy serwer umiera?

Discussion in 'Archive' started by Crunchips, Feb 8, 2016.

1. Crunchips

Crunchips User

Obserwując sytuację na serwerze od około dwóch tygodni z przykrością stwierdzam, że serwer powoli pada. Random party coraz mniej, coraz więcej spamu wts/wtb na party matching channelu. Czyżby coraz większej ilości ludzi nie podobał się nukeage 2 ?

2. rolos

rolos User

na niskich lvl pod dionem dalej spoilowac nie moge, bo mnie lamerzy z ru dalej wkurwiaja. Nie wspominajac o tym ze mnie gościu nagrywa ze botuje bo używam /target mob z macro :D:D....jak dla mnie mogło by trochę więcej zrezygnować :D

3. Crunchips

Crunchips User

No tak, ale patrząc na online, który po trochę ponad miesiącu spadł z 4800 do 2900 to coś jest chyba nie tak :031: Obawiam się, że za niedługo serwer spadnie poniżej 2k online :02:

4. Rudyy

Rudyy User

Poprostu wyscig szczurow polecial dalej i wykruszyli sie ci co nie dali rade. Wiekszosc ludzi gra w cpalbo solo z boxami dlatego ciezko znalezc cokolwiek. Na aligator multum ludzi wieczorami. Ja np nie narzekam na brak ludzi do pve jak i do pvp. Sa 2 strony ktore sie ze soba bija po ponad 100+ po kazdej stronie takze nie ma co narzekac patrzac na inne servery oficialne czy prywatne

Last edited: Feb 8, 2016
  5. MeSuppaHottie

MeSuppaHottie User

http://****.net/?c=online&a=stat&target=Skelth

nie wiem gdzie te 2900 masz... zreszta niech spada 1500-2000 optymalny online jak na klasika

ludzie uciekaja bo mysleli ze klasik to hop siup jak na privie exp, a tu zdziwienie bo to server na lata a nie na pare miesiecy...

6. Crunchips

Crunchips User

Sprawdz po 20, w godzinach porannych to wiadomo że jest dużo dużo mniej.

7. sobek

sobek User

Typowe polszowe rozumowanie, serwer oczyszcza się z ludzi którzy niestety przyszli tutaj i płaczą.
    Dzieci privów, ludzki z kompleksem małego robią quita z czego osobiście bardzo się cieszę.
    Największa jest beka z magów co grali solo (np sorc z kotem) ale teraz po 40+ już muszą siadać, z każdego spota są wynoszeni i płaczą jak to jest źle, dlaczego nie ma supportu, etc.

pzdr NORMALNY graczy.

Crunchips likes this.
  8. Niewolnica

Niewolnica User

Serwer umiera. Poszukiwany dawca narządów !! Potrzebne serce bo już ledwo dyszy!!

Wez sobie klan/cp znajdz a nie bezeceństwa na forum piszesz...

9. Crunchips

Crunchips User

yyyyyyyy mleko...