1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.
Скрыть объявление
Здравствуй, Гость.
Мы подготовили тему с комментариями и объяснениями к Правилам форума.
В ней описаны многие спорные моменты, список запрещенных сокращений и т.п.
Ознакомиться с данной темой можно перейдя по ссылке.

Czy serwer umiera?

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Crunchips, 8 фев 2016.

1. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    Obserwując sytuację na serwerze od około dwóch tygodni z przykrością stwierdzam, że serwer powoli pada. Random party coraz mniej, coraz więcej spamu wts/wtb na party matching channelu. Czyżby coraz większej ilości ludzi nie podobał się nukeage 2 ?

2. rolos

rolos User

Симпатии:
    2
    na niskich lvl pod dionem dalej spoilowac nie moge, bo mnie lamerzy z ru dalej wkurwiaja. Nie wspominajac o tym ze mnie gościu nagrywa ze botuje bo używam /target mob z macro :D:D....jak dla mnie mogło by trochę więcej zrezygnować :D

3. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    No tak, ale patrząc na online, który po trochę ponad miesiącu spadł z 4800 do 2900 to coś jest chyba nie tak :031: Obawiam się, że za niedługo serwer spadnie poniżej 2k online :02:

4. Rudyy

Rudyy User

Симпатии:
    1
    Poprostu wyscig szczurow polecial dalej i wykruszyli sie ci co nie dali rade. Wiekszosc ludzi gra w cpalbo solo z boxami dlatego ciezko znalezc cokolwiek. Na aligator multum ludzi wieczorami. Ja np nie narzekam na brak ludzi do pve jak i do pvp. Sa 2 strony ktore sie ze soba bija po ponad 100+ po kazdej stronie takze nie ma co narzekac patrzac na inne servery oficialne czy prywatne

Последнее редактирование: 8 фев 2016
  5. MeSuppaHottie

MeSuppaHottie User

Симпатии:
    3
    http://****.net/?c=online&a=stat&target=Skelth

nie wiem gdzie te 2900 masz... zreszta niech spada 1500-2000 optymalny online jak na klasika

ludzie uciekaja bo mysleli ze klasik to hop siup jak na privie exp, a tu zdziwienie bo to server na lata a nie na pare miesiecy...

6. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    Sprawdz po 20, w godzinach porannych to wiadomo że jest dużo dużo mniej.

7. sobek

sobek User

Симпатии:
    2
    Typowe polszowe rozumowanie, serwer oczyszcza się z ludzi którzy niestety przyszli tutaj i płaczą.
    Dzieci privów, ludzki z kompleksem małego robią quita z czego osobiście bardzo się cieszę.
    Największa jest beka z magów co grali solo (np sorc z kotem) ale teraz po 40+ już muszą siadać, z każdego spota są wynoszeni i płaczą jak to jest źle, dlaczego nie ma supportu, etc.

pzdr NORMALNY graczy.

Crunchips нравится это.
  8. Niewolnica

Niewolnica User

Симпатии:
    12
    Serwer umiera. Poszukiwany dawca narządów !! Potrzebne serce bo już ledwo dyszy!!

Wez sobie klan/cp znajdz a nie bezeceństwa na forum piszesz...

9. Crunchips

Crunchips User

Симпатии:
    6
    yyyyyyyy mleko...