1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Spamerzy na mdt

Discussion in 'Archive' started by Onikage, Mar 5, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Onikage

Onikage User

Sprawa która doprowadza mnie do szału to spam na mdt. Sprzedawcy adeny za $$ mają zwyczaj zupełnie zablokować czat poprzez spamowanie swojego MMO-Coins.com czy innego cholerstwa. Dziwi mnie fakt dlaczego nie dostają chatbana? Nie da się z tym nic zrobić? płacą za to czy o co chodzi? Ja po kilkukrotnym wciśnięciu makra dostaję .. Trzeba by może jakąś petycję napisać czy coś. Może ktoś lepiej znający J. angielski, ktoś kogo wqrwia to do tego stopnia co i mnie? Co o tym myślicie?

2. Niewolnica

Niewolnica User

nie nie da się z tym nic zrobić - trzeba zgłaszać i tyle ale pojawiają się po chwili nowi. ewentualnie /allblock (ale blokuje wszystko i wszystkich) lub po wejsciu zablokować aktualnych spamerów opcją /block i wtedy na dana chwile spokój

3. Onikage

Onikage User

Dziękuję za odpowiedź. Niemniej jednak nadal dziwi mnie fakt dlaczego nie łapią chatbana skoro ja go dostaję za kilka kliknięć makro tekstu na shoucie. Jakieś inne zasady ich dotyczą?

4. Niewolnica

Niewolnica User

Wydaje mi się (bo nie powiem na pewno bo nie korzystam z tego) że oni maja wyliczone co do milisekundy kiedy mozna odpalić kolejnego shouta. Moze 2 boty o podobnych nickach byly i sie to zlewało , mdt mimo wszystko to glowny rynek nadal i tam najwiecej botów jest.

5. Shanique

Shanique Moderator

Problem został zgłoszony, na tą chwilę pozostaje jedynie /block [nick]

Zamykam temat, aby nie robił się niepotrzebny spam, gdyby autor miał jeszcze coś do dodania to proszę o PW.

Thread Status:
Not open for further replies.