1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

IX Kohorta ! Rekrutuje !

Тема в разделе "Archive", создана пользователем Norekk, 3 апр 2016.

Метки:
Статус темы:
Закрыта.
 1. Norekk

  Norekk User

  Регистрация:
  03.04.16
  Сообщения:
  34
  Симпатии:
  4
  [​IMG]
  IX Kohorta wciąż rekrutuje !

  Jako, że jesteśmy największym aktywnym Polskim Community, chciałbym zaprosić nowych graczy do dołączenia w nasze Szeregi. Przetrwaliśmy wielki "Boom" na odchodzenie ludzi z servera i mamy się bardzo dobrze. IX Kohorta nie przerwanie dąży do rozwoju klanu, staramy się podejmować mądre decyzje, by grało się ludziom w naszym klanie jak najlepiej. Kohorta prowadzi system "Semi CP" co pomaga naszym graczom w łączeniu się w grupy pod względem możliwości czasowych i pomaga w znalezieniu party oraz sprawniejszemu składaniu ekwipunku. Jesteśmy klanem głównie nastawionym na grę razem, żeby klanowicze się ze sobą zżyli i czuli się dobrze w swoim towarzystwie.


  IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.


  WYMAGAMY:
  1. Wiek: 20+ lat.
  2. Zapał do gry i dobry humor.
  3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
  4. Zaangażowanie w sprawy sekcji (frekwencja, wzajemna pomoc).
  5. Na forum rejestrujesz się pod nickiem z gry.
  6. Codzienna obecność na TS3 / Discord jest zalecana. Jesteś on-line wejdź na TS / Discord. 90% życia każdej sekcji toczy się na Teamspeak'u.


  INFO KONTAKTOWE:

  Tutaj proszę składać podania rekrutacyjne: podania
  Nasze www
  Nasze forum
   
 2. Thorman

  Thorman User

  Регистрация:
  30.03.16
  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
Статус темы:
Закрыта.