1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

[Promo] Wróć do Lineage 2 i otrzymaj konto Premium

Тема в разделе "Polish", создана пользователем Naito, 27 май 2016.

Статус темы:
Закрыта.
 1. Naito

  Naito User

  Регистрация:
  05.12.11
  Сообщения:
  170
  Симпатии:
  37
  Echa bitew przeszłości milkną, lecaz chwała prawdziwych wojowników pozostaje wieczna.
  Świat Elmoreden pamięta czasy kiedy byłeś wielkim wojownikiem, gotowym do heroicznych czynów, niestety coś stanęło na twojej drodze do wiecznej chwały...


  [​IMG]

  Pozdrawiamy dzielni herosi! Przemawiamy do tych, którzy opuścili ścieżkę przygód ponad miesiąc temu. Elmoreden czeka na ciebie! Wróć teraz a zostaniesz użytkownikiem premium!

  Otrzymasz 30 dni konta premium natychmiastowo po spełnieniu poniższych wymogów:

  - twoje konto musi być nieaktywne dłużej niż 30 dni (nieaktywne to znaczy, że nie było cię zalogowanego w grze);
  - poziom twojej postaci jest równy lub większy niż 85;

  Aby otrzymać premium kliknij w odpowiedni przycisk w okienku, które wyskoczyło po zalogowaniu się na stronie 4game. Okienko pojawi się na każdym koncie, które spełnia warunki promocji. Jeśli okienko zostało zamknięte a chcesz je otworzyć ponownie wystarczy się wylogować i zalogować. Jeśli twoje konto było nieaktywne 30 dni lub dłużej, ale nie osiągnąłeś jeszcze 85 poziomu, pośpiesz się - wróć teraz i udowodnij swą dzielność osiągając wymagany poziom do 7 czerwca. Otrzymasz 30 dni konta premium po 7 czerwca.

  Wykorzystaj szansę jaką oferuje aktualnie trwający event podwójnego doświadczenia i osiągnij szybko 85 poziom lub zwiększ korzyści z posiadania konta premium już teraz!

  Więcej informacji o koncie premium znajduje się na stronie: https://eu.4game.com/lineage2/play/premium/
   
  Shanique нравится это.
Статус темы:
Закрыта.