1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Policja szuka kogoś xD

Discussion in 'Archive' started by Koksacz, Jan 14, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koksacz

Koksacz User

gram 8 lat w l2 i pierwszy raz widzę taki super śmieszny przypadek w grze ;) policja szuka kogoś ale kogo?

a tutaj ta sama osoba z innego konta xd "policia in game ;d

2. Finch

Finch User

wiec to na dv robisz taka kase?

3. Iustus

Iustus User

linki są w takiej jakości że ja nic tam nie odczytuje, panie hake3rku, zbyt dużo ludzi pana nie lubi że pan na innej postaci musi koxać kasę :d? bez pt ciężko zarabiać

4. RedWind

RedWind User

hakerek bez ją...erek ;d

juz do pt nikt tego zlodzieja nie wezmie to czas farmic hahaha

5. Koksacz

Koksacz User

po pierwsze gdzie ty tu widzisz hakera? po drógie co ma to współlengo z tematem? po trzecie jesteś taki sam złodziej jak haker ;) bez twardego dowodu screena to to samo moge powiedzieć o tobie a na tym forum jeszcze niewidziłem screena żeby ktos wstawił jak haker coś kradnie lub okrada kogoś więc taki sam złodziej z ciebie jak i z niego

6. Iustus

Iustus User

hack3er nie gadaj, kazdy wie ze to ty i caly server cie zna wiec po co komu dowody...

7. Koksacz

Koksacz User

po co komu dowody po to żebyś pokazał tego scammera bo pisac to kazde dziecko 6 letnie potrafi pokaż dowód gdzię haker coś krednie nie ma o;o ale szkoda więc ja mówie ze jesteś scammer

8. Iustus

Iustus User

dla ciebie każdy jest scammerem prócz siebie samego, no cóż tak się bronią osoby które tylko jednym potrafią zarabiać scammowaniem :] każdy dokładnie wie kim jesteś i nawet swój własny klan potrafisz okraść a to już jest lekka przesada, żeby mieć przyjemność z gry mmo trzeba umieć się odnaleźć wśród ludzi, to nie jest single player, ty tej umiejętności nie masz więc proponuje zmienić serv bo zmiana nicku nic w twoim przypadku nie pomogła ^^

9. Koksacz

Koksacz User

ty jesteś poprostu upośledzony ^^ ja napsiałem żebyś dał lub ktoś kogo okradłem jasny i czysty dowód czyli screen którego nie ma a ty dalej pier.... swoje smutki ;-) widać już po samym twojej wypowiedzi że jesteś zawzięta kor... ;-) która chciał by kogoś zniszczyć od tak bo lubię i widzi mi się bo mam taki kaprys ^^ jak już pisałem jesteś upośledzony który to taki klan okradłe? i z czego? chyba z twojej głupoty pozdrawiam cię

10. Razzly

Razzly Banned

zamykam temat. bezsensowne wywody.

11. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.