1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

FAIL CORE

Discussion in 'Archive' started by zawad, Feb 26, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zawad

zawad User

witam wszystkich

chciałem poinformować wszystkich o dziwnym wydarzeniu jakie miało miejsce na serwerze core.
    dwa dni temu chciałem kupić istina earring, więc krzyczałem na rynku w aden. zgłosiła się osoba o nicku pucia, która zaproponowała mi sprzedaż tego itemka za 900kk. napisałem,że chętnie kupie za 850kk i niech wyśle mi go emailem w grze. po czasie takowy przedmiot kupiłem odbierając email za kwotę 850kk. następnego dnia chciałem uruchomić grę po 15 godzinie, nie mogłem konto zostało zablokowane, a powód napisali punkt 8.1 konto zablokowane i nic więcej.po kilu wyjaśnieniach konto zostało odblokowane, przedmiot zabrany a pieniądze zwrócone.(tylko 1 dzień straty, nie dużo:)).następnego dnia również zacząłem krzyczeć w aden o kupnie istina earring, odezwała się osoba i stwierdziła, żebym uważał(to samo mu się przytrafiło co mi). admin oczywiście napisał, że wynagrodzi mi tą całą sytuacje ale oczywiście od 3 dni się nie odzywa i nie odpisuje na moje emaile. jeśli ktoś na serwie kradnie itemki z kont lub tworzy je i rozpowszechnia na serwerze a może dzięki tym iteamką jest już "hero".czemu jest winny człowiek i blokują go za to,ze admini umożliwiają sprzedaż stworzonych przez gracza lub skradzionych przedmiotów. myślę, że jest to jeden z poważniejszych faili jakie zaliczył oficjalny serwer.

2. Alarion

Alarion User

powiem ci tylko tyle:

tu przynajmniej jak kogoś opie*** to jeszcze coś mu pomogą (to, że tobie się oberwało rykosztem, to pech akurat). na ncsh1t albo privach nawet by ci na petycję nie odpisali w ogóle, więc z dwojga złego powiedz co wolisz? : )

3. Zebedin

Zebedin User

;'dddddddd

a morze gimbazjerze odrub podstawuwke to po pierwsze
    po drugie naucz sie uzywac mózgu, caly mur tekstu ktory postawiles az śmierdzi idiotyzmem
    a na koniec zapoznaj sie z regulaminem i t.o.u, uzbrój w cierpliwosc

chociaz lepiej nie, przyjemniej mi sie grać bedzie ze świadomoscia, ze nie ma takich użytkowników na serwerze

4. zawad

zawad User

"morze", "odrub", "podstawuwkę","ze" -"zebedin" -nie proszę dzieci o zdanie .

5. zawad

zawad User

alarion ,zgadza się.
    przeprosili mnie za całe to zajście.to się liczy na plus.:)

6. killer625

killer625 User

aż się prosi o jakiegoś demota ze zrzutem ekranu i podpisem: sarkazm - gimby nie znajo. strach się bać dokąd zmierza nasz system edukacji.

Glanarielle likes this.
  7. Razzly

Razzly Banned

jaki nick postaci?

8. Schierke

Schierke User

ludzie farmia adena na botach i potem tak sie dzieje.
    tower of infinitum, giant's cave, stakato nest, dragon valley, mos- sa pełne botów jak na ncwestach, oby szybko zmienili "ekipe odpowiedzialna" - jak byl horatio przynajmniej cos dzialal w tej sprawie. powim tak co z tego ze oddadza ci kase
    za chwile nie bedziesz nic kupiowac bo nie wiesz czy to ze skamu czy z bota - patologia.\

przyklad w mos - 16 - 20kk/h - a teraz pomysl ile godzin miesiecznie bot tam farmi i ile zarobi kkk

Last edited by a moderator: Dec 10, 2013
  9. RedWind

RedWind User

horatio- działała :p

10. Lisciasty

Lisciasty User

jestem zaskoczony, reglarnie tępiłem boty w mosie ale ostatnio nie ma ani jednego, szok :]
    wszystkie sale zajęte oprócz ostatniej i sami żywi ludzie.
    chyba jednak ktoś tam coś działa ;)

11. Zebedin

Zebedin User

z moich tajnych źródeł dodam, że kilka support ticketów z zamieszczonymi screenami botów biegających solo i bot-trainów zostały pobanowane :rolleyes:

12. Razzly

Razzly Banned

temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Thread Status:
Not open for further replies.