1. Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie. Узнать больше.

FAIL CORE

Тема в разделе "Archive", создана пользователем zawad, 26 фев 2013.

Статус темы:
Закрыта.
  1. zawad

zawad User

Симпатии:
    1
    witam wszystkich

chciałem poinformować wszystkich o dziwnym wydarzeniu jakie miało miejsce na serwerze core.
    dwa dni temu chciałem kupić istina earring, więc krzyczałem na rynku w aden. zgłosiła się osoba o nicku pucia, która zaproponowała mi sprzedaż tego itemka za 900kk. napisałem,że chętnie kupie za 850kk i niech wyśle mi go emailem w grze. po czasie takowy przedmiot kupiłem odbierając email za kwotę 850kk. następnego dnia chciałem uruchomić grę po 15 godzinie, nie mogłem konto zostało zablokowane, a powód napisali punkt 8.1 konto zablokowane i nic więcej.po kilu wyjaśnieniach konto zostało odblokowane, przedmiot zabrany a pieniądze zwrócone.(tylko 1 dzień straty, nie dużo:)).następnego dnia również zacząłem krzyczeć w aden o kupnie istina earring, odezwała się osoba i stwierdziła, żebym uważał(to samo mu się przytrafiło co mi). admin oczywiście napisał, że wynagrodzi mi tą całą sytuacje ale oczywiście od 3 dni się nie odzywa i nie odpisuje na moje emaile. jeśli ktoś na serwie kradnie itemki z kont lub tworzy je i rozpowszechnia na serwerze a może dzięki tym iteamką jest już "hero".czemu jest winny człowiek i blokują go za to,ze admini umożliwiają sprzedaż stworzonych przez gracza lub skradzionych przedmiotów. myślę, że jest to jeden z poważniejszych faili jakie zaliczył oficjalny serwer.

2. Alarion

Alarion User

Симпатии:
    215
    powiem ci tylko tyle:

tu przynajmniej jak kogoś opie*** to jeszcze coś mu pomogą (to, że tobie się oberwało rykosztem, to pech akurat). na ncsh1t albo privach nawet by ci na petycję nie odpisali w ogóle, więc z dwojga złego powiedz co wolisz? : )

3. Zebedin

Zebedin User

Симпатии:
    116
    ;'dddddddd

a morze gimbazjerze odrub podstawuwke to po pierwsze
    po drugie naucz sie uzywac mózgu, caly mur tekstu ktory postawiles az śmierdzi idiotyzmem
    a na koniec zapoznaj sie z regulaminem i t.o.u, uzbrój w cierpliwosc

chociaz lepiej nie, przyjemniej mi sie grać bedzie ze świadomoscia, ze nie ma takich użytkowników na serwerze

4. zawad

zawad User

Симпатии:
    1
    "morze", "odrub", "podstawuwkę","ze" -"zebedin" -nie proszę dzieci o zdanie .

5. zawad

zawad User

Симпатии:
    1
    alarion ,zgadza się.
    przeprosili mnie za całe to zajście.to się liczy na plus.:)

6. killer625

killer625 User

Симпатии:
    0
    aż się prosi o jakiegoś demota ze zrzutem ekranu i podpisem: sarkazm - gimby nie znajo. strach się bać dokąd zmierza nasz system edukacji.

Glanarielle нравится это.
  7. Razzly

Razzly Banned

Симпатии:
    253
    jaki nick postaci?

8. Schierke

Schierke User

Симпатии:
    25
    ludzie farmia adena na botach i potem tak sie dzieje.
    tower of infinitum, giant's cave, stakato nest, dragon valley, mos- sa pełne botów jak na ncwestach, oby szybko zmienili "ekipe odpowiedzialna" - jak byl horatio przynajmniej cos dzialal w tej sprawie. powim tak co z tego ze oddadza ci kase
    za chwile nie bedziesz nic kupiowac bo nie wiesz czy to ze skamu czy z bota - patologia.\

przyklad w mos - 16 - 20kk/h - a teraz pomysl ile godzin miesiecznie bot tam farmi i ile zarobi kkk

Последнее редактирование модератором: 10 дек 2013
  9. RedWind

RedWind User

Симпатии:
    46
    horatio- działała :p

10. Lisciasty

Lisciasty User

Симпатии:
    1
    jestem zaskoczony, reglarnie tępiłem boty w mosie ale ostatnio nie ma ani jednego, szok :]
    wszystkie sale zajęte oprócz ostatniej i sami żywi ludzie.
    chyba jednak ktoś tam coś działa ;)

11. Zebedin

Zebedin User

Симпатии:
    116
    z moich tajnych źródeł dodam, że kilka support ticketów z zamieszczonymi screenami botów biegających solo i bot-trainów zostały pobanowane :rolleyes:

12. Razzly

Razzly Banned

Симпатии:
    253
    temat niekatywny przez 30dni lub dłużej. zostaje on przeniesiony do archiwum. w przypadku pytań proszę kierować wiadomość do mnie,
    pozdrawiam

Статус темы:
Закрыта.